مشکل جیمیل گوشی

مشکل جیمیل گوشی خود را در همراه رایانه بخوانید و در صورت نیافتن پاسخ در مقالات با شماره 9099070345 شبانه روزی همراه رایانه تماس بگیرید !!! در سایت بسیاری از مشکلاتی که برای Gmail گوشی های موبایل هوشمند اتفاق می افتد را آورده ایم در صورت حل نشدن مشکل اکانت گوگل خود در گوشی موبایل خود با ما تماس بگیرید !!!

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید می توانید به لینک آموزش بازیابی رمز جیمیل سر بزنید و نیز برای افزایش امنیت سرویس جیمیل خود تغییر رمز جیمیل را بخوانید .

در صورتی که مشکل شما ثبت نشدن جیمیل در گوشی و یا کانکت نشدن گوشی به جیمیل و نیز مشکل جیمیل بعد از ریست فکتوری می باشد به لینک های مورد نظر بروید 


بسیار پیش آمده است که کاربران اندروید  با مشکلات بسیاری در جیمیل گوشی خود مواجه شدند که در اکثر اوقات این مشکلات بسیار آزار دهنده است . معمولا مشکلات بسیاری که کاربران با آن مواجه شدند شامل ارسال نشدن ایمیل مورد نظر و یا هنگ کردن برنامه جیمیل ، خطاهای پی در پی ناشی از عدم همگام سازی حساب کاربری و گاه پیش آمده است که ایمیل ارسالی در صندوق خروجی جیمیل  می ماند ودر برخی مواقع دیده شده است که ایمیل دریافتی باز نمی شود و حتی قابل خواندن هم نیست در واقع اعلانی هم برای آن نمایش داده نمی شود اگر شما هم با این مشکلات روبه شدید و نمی توانید ایمیلی را از یاهو و یا اوت لوکتان دریافت کنید راه کار های ارائه شده در این پست را امتحان کنید و یا با برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.

قبل از هر چیز بهتر است تنظیمات گوشی خود را بررسی کنید بدین منظور چک کنید که حالت پرواز در گوشی شما خاموش باشد بدین منظور وارد تنظیمات گوشی خود شده و گزینه More و یا همان بیشتر را لمس کنید و حالت پرواز روی Off قرار دهید.

 

چک کنید که حتما همگام سازی جیمیل فعال باشد بدین منظور برنامه Gmail را باز کنید و سپس وارد تنظیمات شوید حسابتان را انتخاب کنید کادر کنار همگام سازی ایمیل  یا Sync Email  تیک خورده باشد.

 

بررسی کنید که حتما فضای کافی در گوشی خود داشته باشید که اگر اینطور نباشد قطعا ایمیلی را دریافت نخواهید کرد .

در بسیاری از مواقع عدم آپدیت نبودن برنامه جیمیل شما سبب بروز مشکلات بسیاری می شود پس اگر در ورود به برنامه با مشکلی روبه رو شده اید برنامه جیمیلتان را به روز رسانی کنید.

اگر پس از انجام موارد بالا بازهم مشکلی در ارسال نشدن ایمیلتان و یا سینک نشدن ایمیلتان و .... رو به رو شدید وارد تنظیمات گوشی خود شوید و سپس برنامه ها ویا Apps را انتخاب کنید از لیست برنامه های موجود برنامه Gmail  را انتخاب کنید

 و سپس گزینه پاک کردن داده ها و یا همان Clear data را انتخاب کنید و در انتهای کار گوشی خود را ری استارت و یا راه اندازی مجدد کنید .

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809