مشکل جیمیل در اندروید

یکی از امکانات گوشیهای اندرویدی سینک کردن گوشی با جیمیل می باشد که برای ذخیره سازی اطلاعات مربوط به کاربر در فضای ابری به کار می رود. در بعضی مواقع برای کاربران پیش آمده است که نمی تواند گوشی خود را با جیمیل هماهنگ کند. در این نوشته سعی می کنیم راههای رفع مشکل جیمیل در اندروید را برای شما بررسی کنیم.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از صفحات مشکل گوگل اکانت و جیمیل بعد از ریست فکتوری و همچنین مشکل جیمیل گوشی را نیز مطالعه کنید .

 

راههای رفع مشکل جیمیل در اندروید


برای حل مشکل جیمیل یک سری راه حل وجود دارد که در ادامه مطلب راههای حل این مشکل را برای شما شرح می دهیم. توجه کنید که سینک کردن جیمیل برای گوشی کاربردهای زیادی دارد. بعنوان مثال زمانی که بخواهید اطلاعات بازی خود را ذخیره کنید، یا حتی زمانی که گوشی شما مفقود می شود این همگام سازی می تواند چاره ساز باشد. بنابراین برای حل مشکل جیمیل در اندروید مراحل زیر را طی کنید:

- ابتدا سعی کنید گوگل پلی استور و گوگل پلی سرویس خود را آپدیت کنید. برای اینکار نسخه گوگل پلی استور را پیدا کنید و سعی کنید آخرین نسخه گوگل پلی را دریافت و نصب کنید. 

- در مرحله بعد وارد لیست برنامه ها شده  و برنامه گوگل پلی سرویس را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و گزینه های Clear Data  و Clear cache را انتخاب کنید.

توجه کنید در همین بخش می توانید نسخه گوگل پلی را پیدا کرده و عملیات مربوط به بروز رسانی را انجام دهید.

- در ادامه می توانید برنامه Google Setting را باز کرده و برنامه ای که با اکانت گوگل در ارتباط می باشد را یافته و سعی کنید ارتباط را قطع و مجددا وصل کنید. 

- بعد از انجام مراحل فوق گوشی خود را ریستارت کنید و از اتصال به اینترنت اطمینان حاصل پیدا کنید.

- حتما فضای گوشی خود را بررسی کنید و همیشه یک سوم فضای حافظه گوشی خود را خالی نگه دارید.

- گذر واژه و نام کاربری را به درستی وارد کنید.

مشکل جیمیل در اندروید

 

 


لینک های جذاب