مشکل گوگل اکانت اندروید

حل مشکل گوگل اکانت اندروید یا همان جیمیل بعد از ریست فکتوری را در این صفحه بخوانید و مشکلات خود را با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! حل مشکل گوگل اکانت اندروید Gmail خود را به همراه بسیاری آموزش های دیگر درباره پست الکترونیکی گوگل (جیمیل) در همراه رایانه بخوانید .

مشکلی که بسیاری از کاربران گوشی های اندروید به آن برخورد میکنند این است که بعد از ریست فکتوری گوشی یا فلش کردن از کاربران جیمیل سابقی را که در گوشی ثبت شده است را میخواهد ، اگر شما جیمیل خود را به یاد دارید که جایی برای نگرانی نیست. اما اگر رمز جیمیل و یا حتی نام کاربری خود را فراموش کریده اید ، در ادامه برای برطرف نمودن این مشکل با ما همراه باشید.

در صورتی که مشکل شما در متن این صفحه حل نشد می توانید برای بازیابی رمز عبور جیمیل خود به لینک معرفی شده مراجعه فرمایید .

 


بازیابی پسورد اکانت گوگل

در مرحله اول برای مشکل گوگل اکانت اندروید اگر رمز و یا نام کاربری خود را فراموش کرده اید و به آن شماره تلفن همراه و یا یک ایمیل بک آپ برای پشتیبانی داده اید میتوانید از طریق آن ها پسورد خود را ریست کنید و از گوشی خود مجددا استفاده کنید .

اما مشکل اصلی اینجاست که برخی کاربران نمیتوانند جیمیل خود را بازیابی کنند و بدون اطلاعت جیمیل سینک شده ، استفاده از گوشی غیرممکن میشود .

میتوانید مشکل ساین نشدن جیمیل در گوشی اندروید و مشکل همگام سازی جیمیل را مطالعه کنید .

از طریق کابل OTG

مرحله دوم : برای رفع مشکل گوگل اکانت اندروید و باز کردن این قفل بدون داشتن اطلاعات اکانت ابتدا نیاز به یک کابل OTG و یک usb فلش خالی دارید

  1. باید فایل  Bypass Samsung Google account verification  را دانلود کنید .

  2. فایل Bypass دانلود شده را که با پسوند APK هست را روی فلش USB انتقال دهید .

  3. از طریق OTG فلش را به گوشی اندرویدی وصل کنید .

  4. بعد از اینکه OTG را به گوشی وصل میکنید یک پنجره پاپ آپ برای شما ظاهر میشود که فایل منیجر شما را نمایش میدهد ، نرم افزار APK را نصب نمایید .

  5. پس از نصب باید به بخش تنظیمات گوشی دسترسی داشته باشید به قسمت Backup and reset بروید و گزینه ی Factory data reset  را انتخاب کنید

  6. در این قسمت تیک گزینه ی Erase everything  را زده و منتظر بمانید تا تمامی اطلاعات موجود بر روی گوشی اندروید شما از جمله اکانت گوگلتان ، دیتای بازی ها و نرم افزار ها ، اهنگ ها ، فیلم ها ، تصاویر ، مخاطبین و .... حذف شود .

  7. پس از اتمام عملیات پاکسازی موارد ذکر شده گوشی به صورت خودکار ریبوت خواهد شد و دیگر مشکلی با اکانت گوگل در اندرویدتان وجود ندارد .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 518
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 832
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1353
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1754