چگونه اندروید را آپدیت و ارتقا دهیم ؟

چگونه سیستم عامل گوشی موبایل اندروید را آپدیت و ارتقا دهیم ؟ + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات اندروید و آیفون را در همراه رایانه دنبال کنید


روز به روز با پیشرفت چشم گیر سیستم عامل اندروید مواجه هستیم . اندروید و گوشی هایی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کنند این را میدانند که گاهی برای گوشی و نسخه ی اندروید خود آپدیت جدید میرسد و لازم است این آپدیت را برای ارتقا و بهتر شدن اندروید و تنظیمات خود انجام دهند . همچنین آپدیت باعث می شود سطح امنیتی گوشی شما بالاتر رود.

پیشنهاد می کنیم آموزش های چگونه اندروید را آپدیت کنیم را در کنار آموزش علت مشکل آپدیت اندروید را نیز مطالعه کنید .

 

روش های آپدیت کردن گوشی اندروید


بطور کلی دو روش برای ارتقا و یا آپدیت کردن گوشی های هوشمند اندرویدی وجود دارد :

  1. روش خودکار که اصولا شما را با ارسال یک notification آگاه می سازد ، و فقط کافیست دیتا و یا وای فای خود را روشن نموده و روی اعلانات درباره ی آپدیت کلیک کنید تا بروزرسانی اندروید انجام شود . باید توجه داشته باشید که گوشی شما شارژ برقی کافی داشته باشد تا در اواسط کار خاموش نشود.
  2. در روش دستی باید وارد تنظیمات گوشی خود شده و آپدیت را انجام دهید.

برای به روزرسانی دستی ابتدا تنظیمات گوشی که به شکل چرخدنده است را پیدا کنید. سپس به دنبال گزینه ی  About device و یا همان درباره ی دستگاه را بیابید.

چگونه اندروید را آپدیت و ارتقا دهیم ؟

 

در این قسمت با انتخاب گزینه ی اول Download Updates Manually  

گوشی شما جدیدترین آپدیت را جستوجو می کند در صورتی که آخرین آپدیت را داشته باشید پیغام زیر نمایان می شود .

لازم به ذکر است شما با انتخاب گزینه ی Download Updates automatically به دستگاه این اجازه را میدهید که به روز رسانی را بصورت خودکار انجام دهد.

 

اتصال به کامپیوتر هنگام ارتقا


بعضی از گوشی های اندرویدی برای ارتقا اندروید خود احتیاج دارند به کامپیوتر متصل شوند و قبل از به روزرسانی باید حتما از طریق کابل Usb آن را به کامپیوتر متصل نمایید تا آپدیت به سهولت انجام شود.

تذکر :

توجه داشته باشید قبل از ارتقای اندروید از اطلاعات مهمه داخل گوشی پشتیبان تهیه نمایید و یا آنها را به کامپیوتر انتقال دهید، زیرا ممکن است در هنگام ارتقا اندروید مشکل به وجود آید و اطلاعات شما دچار آسیب شود. البته باید گفت این اتفاق کمتر رخ خواهد ولی باید جانب احتیاط را رعایت نمود.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809