مشکل دوربین جلو آیفون

مشکل دوربین جلو آیفون

بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از دوربین گوشی آیفون دچار مشکلاتی می شوند گاهی اوقات این مشکلات براحتی برطرف می شوند اما بعضی اوقات برای رفع مشکل دوربین باید به تعمیرگاه موبایل مراجعه کنیم تا مشکل سخت افزاری آن را بررسی کنند....

1.از کار افتادن دوربین آیفون

خیلی کم پیش می آید که کاربران آیفون با مشکل کار نکردن دوربین مواجه شوند مشکل کارنکردن دوربین هم میتواند سخت افزاری با شد هم نرم افزاری

برای اینکه بدانید مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری ابتدا از تمام اطلاعات خود یک بکاپ تهیه کنید سپس گوشی خود را به حالت اول برگردانید اگر با انجام این روش مشکل دوربین رفع نشد مشکل دوربین سخت افزاری است.شما باید گوشی خود را به تعمیرات اپل تحویل دهید.

2.تار شدن لنز دوربین آیفون

در صورتی که لنز دوربین آیفون تار شده است باید ان را تعمیر کنید ممکن است علت تار شدن بر اثر ضربه خوردگی ،آب خوردگی و ... باشد توجه داشته باشید در صورت تاری لنز احتمال دارد این کدری افزایش پیدا کند.

3.سیاه شدن دوربین گوشی

شاید در زمان وارد شدن به برنامه Camera با مشکل سیاه شدن صفحه مواجه شوید در این حالت دو امکان وجود دارد.

  • حافظه ی گوشی آیفون پر شده باشد.
  • دوربین گوشی آیفون معیوب شده باشد.

در حالت اول مشکل با پاک کردن حافظه داخلی رفع میشود  و در حالت دوم باید به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنید.

4.از کار افتادن فلش دوربین گوشی

کاربران بیشتر از فلش در مکان های تاریک استفاده می کنند در حالت اول کاربر میتواند فلش دوربین گوشی خود  را به حالت روشن ،خاموش،خودکار انتقال دهد ولی در حالت دوم فلش روشن نمی شود و نیاز به تعمیر دارد .

 

 

برای  حل مشکلات کامپیوتری و موبایل خود با متخصصین همراه رایانه تماس حاصل نمایید متخصصین همراه رایانه در کوتاهترین زمان اقدام به حل مشکلات شما می کنند.

متخصصین همراه رایانه به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلی آماده ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمینه های گوشی و کامپیوتر  می باشند.

برای تماس با متخصصین همراه رایانه وارد سایت همراه رایانه شوید و شماره 9099070345 را یادداشت کنید تا هر زمان که با مشکلات دیگر کامپیوتر و موبایل برخوردید بتوانید در سریعترین زمان با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار   

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623