مشکل اینترنت خط گوشی

مشکل اینترنت خط گوشی

یکی از مناسب ترین  پرکاربردترین امکانات تلفن های همراه برقراری ارتباط اینترنتی و اتصال به شبکه جهانی اینترنت می باشد این امکان باعث می شود تمام کاربران از برنامه های شبکههای اجتماعی استفاده کنند اما گاهی کاربران در این زمینه دچار مشکلاتی می شوند و دیگر نمی توانند به به سیم کارت وصل شوند در این پست سعی داریم در مورد مشکل اتصال به اینترنت گوشی های هوشمند صحبت کنیم .

یکی از دلایلی که باعث می شود با مشکل اتصال اینترنت گوشی مواجه شوید عدم تنظیمات صحیح APN است اما دلایل دیگری هم می تواند دخیل باشد.در ادامه به چند راهکار برای حل مشکل اتصال به اینترنت می پردازیم.

در ابتدا برای رفع مشکل اینترنت خط گوشی از فعال بودن داده موبایل خود مطمعن شوید برای اینکار میتوانید از تنظیمات گوشی خود استفاده کنید.

ابتدا به تنظیمات تلفن همراه خود بروید

سپس در بخش Wreless and Network اطمینان حاصل کنید که گزینه ی Mobile Data فعال باشد

اگر داده های گوشی شما فعال است ولی باز با مشکل اتصال اینترنت مواجه هستید  از همان بخش وارد تنظیمات داده های گوشی خود شوید واطمینان حاصل کنید که اپراتور شبکه را صحیح انتخاب کرده باشید.

خاموش و روشن کردن گوشی تاثیر بسیار زیادی دارد اگر با مشکل اتصال اینترنت روبه رو هستید یک باراتصال گوشی خود را خاموش روشن کنید یا تلفن و خود را در حالت پرواز قرار دهید و مجددا به حالت اولیه برگردانید حالت پرواز سبب می شود اکثر ارتباطات تلفن شما خاموش و مجددا روشن شود اگر خط شما در محدوده اپراتور دیگر قرار گرفته باشد با انجام این کار به اپراتور خود باز می گردد پس توصیه می کنیم یک بار گوشی خود را خاموش کنید و کمی صبر کنید و مجددا روشن کنید تا مشکل اتصال اینترنت رفع شود.

در صورتی که با مطلب ارائه شده مشکل اینترنت خط گوشی برطرف نشد برای دریافت راه حل بهتر و مناسب تر با کارشناسان همراه رایانه تماس حاصل نمائید کارشناسان همراه رایانه از طریق اموزش هایی که دیده اند بدون اتلاف وقت می توانند مشکلات شما را حل کنند .

برای اینکه با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تلفن خود را بردارید و شماره 9099070345 را بگیرید زمانی که کارشناسان پاسخ شما را دادند به طور دقیق مشکلات خود را مطرح کنید.

 ممکن است خطوط اشغال باشند کمی صبر کنید و مجددا تماس بگیرید اما اگر نتوانستید تماس بگیرید برای حل مشکلات خود اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید .

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار بروید و در انجا اقدام به نصب اپلیکیشن همراه رایانه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902