مشکل پریدن سریال نامبر Imei گوشی هواوی

مشکل پریدن سریال نامبر Imei گوشی هواوی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی حل مشکلات گوشی های موبایل سامسونگ گوشی آیفون iOS را در همراه رایانه دنبال کنید


پیشنهاد می کنیم آموزش های شناسه گوشی چیست و همچنین طرح رجیستری گوشی چیست ؟ را نیز مطالعه کنید 

گاهی در اثر اختلالات نرم افزاری و یا نصب رام جدید روی برخی گوشی های هواوی یا برخی برندهای دیگر سریال نامبر IMEI از بین می رود و باعث پریدن آنتن گوشی خواهد شد. البته این مشکل بیشتر درگوشی ها با پردازنده مدیاتک MediaTek رخ میدهد. برای حل آن می توانید از برنامه های مربوطه در کامپیوتر و یا گوشی خود استفاده نمایید. در این پست به حل مشکل سریال گوشی بدون نیاز به کامپیوتر می پردازیم.

در درجه اول گوشی شما باید روت باشد. برای روت کردن گوشی میتوانید از نرم افزارهایی مانند king root استفاده نمایید. سپس از نرم افزار MTK Engineering  Mode برای ترمیم سریال گوشی خود استفاده نمایید.

بعد از نصب برنامه از سربرگ connectivity ، گزینه CDS information را انتخاب کنید. سپس گزینه Radio information را انتخاب کنید. در این مرحله در صورتی که گوشی شما دارای دو سیمکارت است phone1 را انتخاب نمایید. عبارت AT+ در بالای صفحه به مقدار زیر تغییر دهید.

AT+EGMR = 1,7,”my_IMEI_code

و سریال نامبر گوشی خود را به جای my_IME_code وارد نمایید. سپس گزینه sent at را انتخاب کنید. در صورتی که گوشی شما دارای دو سیمکارت است. مراحل بیان شده را برای phone2 نیز طی نمایید و گزینه SEND AT COMMAND را انتخاب کنید. بعد از طی مراحل فوق گوشی شما ری استارت خواهد شد و بعد از راه اندازی مجدد می توانید سریال نامبر گوشی خود را از طریق شماره گیری کد *#06# چک کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580