مشکل تغییر زبان در گوشی

معمولا تمامی گوشی های هوشمند زبان انگلیسی را به عنوان زبان پیش فرض استفاده می کنند اما شما می توانید بسته به کشور و زبان خود ، تنظیمات زبان مورد نظر را به این گوشی های هوشمند اعمال کنید اما برای بسیاری از کاربران پیش آمده که در هنگام تغییر زبان خود دچار مشکل شده اند و این تغییر به درستی انجام نمی شود و از آنجایی که اکثر کاربران تمایل به استفاده از زبان فارسی دارند در تغییر آن دچار مشکل می شوند، اگر شما هم در تغییر زبان دستگاه اندروید خود دچار مشکل شدید می توانید این پست را مطالعه کنید ویا با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.

در این پست ما به عنوان مثال تغییر زبان ورودی سیستم را از انگلیسی به فارسی تغییر می دهیم اما روند کار برای تغییر به زبان های دیگر نیز به همین شکل است.

ابتدا وارد Setting دستگاه اندروید خود شوید و گزینه Language & input را جستجو کنید.

 

 و انتخاب کنید و سپس وارد Language  شوید .

 

و حرف p را سرچ کنید تا Persian برای شما نمایش داده شود و انتخاب کنید توجه کنید  در بعضی از گوشی های هوشمند نیز به جایPersian  "فارسی " است .

چنانچه با سرچ p زبان ورودی persian برای شما نمایش داده نشد  به این معنا است که گوشی هوشمند شما از این زبان پشتیبانی نمی کند پس اگر پشتیبانی از زبان فارسی برای شما حائز اهمیت است در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.