مشکل میکروفن و نرفتن صدا هنگام مکالمه در گوشی

مشکل میکروفن گوشی و نرفتن صدا در هنگام مکالمه و قطع شدن صدا در هنگام صحبت کردن را در این صفحه از همراه رایانه بررسی کنید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! از آموزش های مرتبط با گوشی و مقالات همراه رایانه نیز استفاده کنید .


زمانی که در یک تماس تلفنی صدای افراد را می شنوید ولی آنها صدای شما را نمی شوند می بایست فکری بحال میکروفون گوشی خود کنید. البته این مشکل قابل حل می باشد. بهرحال این مشکل می بایست حل شود زیرا ممکن است در یک لحظه تماس حیاتی داشته باشید که در آن لحظه نیاز دارید کسی صدای شما را بشنود.

از کار افتادن میکروفن به چند دلیل می تواند ایجاد شود. البته به این مفهوم نیست که میکروفن گوشی شما خراب شده باشد بنابراین قبل اینکه گوشی را به متخصص گوشی بسپارید می بایست راهکارهای زیر را مطالعه کنید.

پیشنهاد میکنیم آموزش های کاربردی مشکل ضبط صدا در گوشی و همچنین مشکل قطع صدای گوشی را نیز بخوانید 

مشکل نرفتن صدا هنگام مکالمه در گوشی

ابتدا اطمینان پیدا کنید که هدست یا بلوتوث به گوشی متصل نباشد زیرا ممکن است همین کار مشکل ایجاد کرده باشد.البته اگر هدست متصل می باشد پیشنهاد می شود آنها را نیز تست کنید.

  • برای اولین راه حل خوبست باتری گوشی را خارج کرده و مجددا درون گوشی قرار دهید. البته سعی کنید 30 ثانیه بعد این کار را انجام دهید.
  •  بعضی مواقع این مشکلات بخاطر نرم افزارهای بدون کاربرد و بلا استفاده ایجاد میشود بنابراین سعی کنید گوشی خود را در حالت Safe mode بالا آورده و میکروفن آنرا  تست کنید.  اینکار باعث می شود نرم افزارهایی که به آن نیاز نداریم از کار افتاده و فقط نرم افزارهای مخصوص گوشی کار کنند.

 

طریقه قرار دادن گوشی در Safe Mode


گوشی خود را خاموش کرده و بعد از 30 ثانیه دکمه پاور را فشار دهید. بعد از نمایش یک نشانه روی گوشی دکمه پاور را رها کنید دکمه volume down را فشرده تا دستگاه به صورت کامل ریست شود. در این حالت گوشی به حالت Safe Mode در می آید.اکنون دکمه صدا را رها کرده و میکروفن را امتحان کنید. شما می توانید یک کلیپ صوتی ضبط کرده و سعی کنید آنرا گوش کنید.

اگر همچنان مشکل حل نشده است بهتر است بازگشت به تنظیمات کارخانه را انجام دهید. البته پیشنهاد این روش کمی غیر حرفه ای می باشد. ولی اگر بگوییم گوشی خود را به مراجع سخت افزاری ارجاع دهید ممکن است آنها نیز همین کار را انجام دهند. بنابراین بهتر است قبل اینکه متحمل هزینه خاصی بشوید خودتان این کار را انجام دهید.

 


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 301
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246