مشکل زبان فارسی در اندروید

برخی از گوشی های اندرویدی به صورت اتوماتیک از زبان فارسی ساپورت میکنند  اما برخی گوشی های اندرویدی مانند هواوی ، برخی از گوشی های سامسونگ ، ال جی و اچ تی سی و ... فارسی را پشتیبانی نمیکنند و نه میتوان منو را به زبان فارسی تغییر داد و نه کیبورد فارسی دارند ، در ادامه برای رفع این مشکل با ما همراه باشید .

زبان فارسی در برخی گوشی ها به صورت پیشفرض موجود است اما به صورت مخفیانه در اندروید وجود دارد و به کاربران اجازه استفاده از آن ها را نمیدهد شما میتوانید با استفاده از آموزش زیر زبان های دیگر را از جمله فارسی به منوی خود اضافه کنید .

ابتدا به setting  گوشی مراجعه کرده و در قسمت General management  مراجعه کنید و در قسمت Language and input گزینه ی language را انتخاب کنید در اینن قسمت به دنبال زیان فارسی یا Persian بگردید ، اگر در این قسمت نتوانستید زبان فارسی را اضافه کنید باید مرحله ی بعدی را امتحان کنید .

رفع مشکل زبان فارسی در اندروید

  • ابتدا نرم افزار Morelocate.apk را دانلود نمایید ( این نرم افزار برای اندروید 4  به بالا میباشد و برای اندروید های پایین تر زبان فارسی ناخوانا و کلمات به صورت جدا گانه نمایش داده میشوند )
  • وارد برنامه شوید منو را باز کنید و گزینه Addlocate  را انتخاب کنید .
  • در بخش اول که به معنای اسم زبان است میتوانید Persian  یا فارسی  را به تایپ کنید .
  • در قسمت بعدی یعنی language با دقت کلمه ی fa را تایپ نمایید .
  • ود در قسمت Country با دقت کلمه ی IR را تایپ نمایید .
  • دکمه ی Set را بزنید تا زبان فارسی در قسمت تنظیمات به آسانی برای شما اضافه شود .

 

اما در برخی گوشی ها با اندروید های بالاتر برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید گوشی را با استفاه از نرم افزارهای موجود مانند kingoroot و یا Iroot و ... روت کنید زیرا امنیت در این نسخه های اندروید بالاتر است و اجازه دسترسی در حال عادی به تنظیمات مخفی دستگاه به کاربران نخواهد داد و با روت کردن گوشی میتوانید از این نرم افزار استفاده کرده و برای همیشه با مشکل زبان فارسی در اندروید خداحافظی کنید .

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763