پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات تبلت های فراسو farassoo

از سری تبلهای فراسو Fast 712 می باشد که بعد از مدلهای 711 و 717 وارد بازار شده است. این تبلت با طرح جدید و تکیه به نیروی داخلی وارد بازار کشور شده است. این تبلت با اینکه در رده پایینی می باشد ولی نسبت به محصولات چینی دارای کیفیت بهتری می باشد.

معرفی تبلت Fast 712 فراسو

در اولین نگاه متوجه شباهت بسیاز زیاد آن با آیپدهای مینی اپل می شوید. ولی در این تبلت دیگر دکمه IOS تعبیه نشده است. یک محافظ روی دستگاه کشیده شده است ، البته به خوبی محافظهای گوریلاگلس نمی باشد. رنگها در این تبلت با کمی فشار انگشت به هم میریزد. البته قیمت این تبلت حدود 500 هزار تومان می باشد که خیلی نباید از این تبلتها انتظار زیادی داشته باشیم.

پشت این دستگاه از جنس آلومینیوم می باشد و در پایین این تبلت اسپیکر تعبیه شده است. همچنین در پشت این تبلت کلمه فراسو حک شده است و بالاتر از آن نیز لوگوی Fast برای این تبلتها نوشته شده است. در بالای این دستگاه نیز دوربین جاسازی شده است.

پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  تبلت های فراسو farassoo

همانطور که در مطالب فوق گفته شد این تبلت از قسمت جلو با مینی آیپد شباهت دارد. دور نمایشگر حاشیه های ضخیم دارد و دوربین نیز در قسمت جلو تعبیه شده است. در لبه بالا دکمه پاور و قفل صفحه وجود  دارد که دسترسی با آنها خیلی سخت می باشد. در لبه بالا یک میکروفن و در سمت چپ نیز جک 3.5 میلی متری وجود دارد.

قاب ابن تبلت شبیه فریم آیپدهای مینی می باشد که با 8.8 میلی متر جزء تبلتهای نازک در بازار تبلت حساب می شود.

این تبلت از کیفیت نسبی خوبی برخوردار می باشد زیرا علاوه بر بدنه فلزی لبه های کناری از جنس پلی کربنات ساخته شده است. البته در چیدمان قطعات خیلی دقت نشده است مثلا درگاه حافظه در سمت چپ دارای درپوش می باشد که روی بدنه کج می ایستد، یا به عنوان مثال در برخی زوایا نور صفحه نمایش از میان درزهای پشتی و لبه ها به بیرون تبلت تابانده می شود.

تبلتهای فراسو ویژگیهای خاص خود را دارند، چنانچه قصد خرید تبلت فراسو دارید با کارشناسان همراه رایانه تماس گرفته و از راهنماییهای آنها بصورت 24 ساعته و شبانه روزی بهره مند شوید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 762
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902