پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات گوشی های موبایل اچ تی سی HTC

اواخر فروردین امسال بود که شرکت اچ تی سی تلفنهای هوشمند مرغوب خود را که البته به ایران هم رسید را رونمایی کرد. از بارزترین تفاوت این گوشی با سایر گوشیها طراحی متفاوت آن با سایر گوشیها می باشد. در ادامه این مطلب می خواهیم نگاهی به عملکرد و تاریخچه این گوشی بیندازیم.

تاریخچه گوشیهای اچ تی سی HTC

تولد این گوشی و همچنین آغاز شهرت این گوشی در سال 2008 بود. این شرکت اولین بار سیستم عامل متن باز را روی تلفن هوشمند خود قرار داد و به جهانیان نیز معرفی شد. کیبوردهای QWERTY در آن زمان مزیت ویژه ای در این گوشیها به شمار می رفت. این موبایلها شاید امروزه حس مرغوبیت خوبی به مشتری ندهد ولی در زمان خودش راه ا برای توسعه اندروید به سایر سازندگان آموزش داد و به نوعی تفاوت اندروید و آیفون را به نمایش گذاشت.

پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  گوشی های موبایل  اچ تی سی HTC

دومین تلفن هوشمند اندروید Magic نام داشت که در سال 2009 از طریق اپراتور T-Mobile وارد بازار شد و تایوانیها توانستند دوباره از طرح G1 در اندروید خود بهره مند شوند.البته در این تولید سعی شد به کی برد مجازی اندروید اطمینان کنند و کی برد فیزیکی را حذف کنند. در پایان همان سال اچ تی سی کاربران خود را با تولید گوشی HTC متعجب کرد. حتی عده ای از تحلیل گران بر این باور بودند که HTC توسط HERO توانسته است معنای واقعی یک تلفن هوشمند را به مخاطب معرفی کند.HTC در بخش پایین این گوشی از مواد بهتری استفاده کرده بود که ظاهر جالب و جذابی را به گوشی خود بخشیده بود. این نمونه تولید شده اولین مدلی بود که به هدفون مجهز بود.

در سال 2010 اچ تی سی پیشرفت بزرگی داشت بطوریکه توانست چندین تلفن همراه اندرویدی را توسعه دهد تایوانی ها در این سال از نکسوس وان رو نمایی کردند که این تولید انقلاب بزرگی در زمینه تولید گوشی به شمار می رفت.

این شرکت با تولید نکسوس وان توانست استفاده بهتری از تفلون داته باشند و توانستند مفهوم طراحی فلزی و یکپارچه را به کاربر القا کنند.

شرکت HTC از سال 2010 تا سال 2014 پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت ولی به این صورت نبود که بتواند سهم زیادی از بازار را از آن خود کند. امروزه با اشباع شدن بازار از محصولات سامسونگ شرکت HTC باید فکری بحال تولیداتش در آینده کند بطوریکه بتواند همچنان مشتریان خود را حفظ کند.

شما نیزبه عنوان کاربر گوشیهای هوشمند چنانچه قصد خرید گوشیهای HTC را دارید می توانید به صورت 24 ساعته با شرکت همراه رایانه  تماس گرفته  و از راهنمایی کارشناسان ما در زمینه پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  گوشی های موبایل  اچ تی سی HTC بهره مند شوید.شرکت همراه رایانه بصورت 24 ساعته و شبانه روزی پاسخگوی نیاز شما کاربران در زمینه استفاده از گوشیهای htc و سایر گوشیها می باشد.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 559
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558