پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات گوشی های موبایل اسمارت هوشمند smart

گوشی های هوشمند یا همان Smartphone گوشیهای پیشرفته ای هستند که قابلیتهای خاص خود را دارند. بطوریکه می توان گفت شبیه یک رایانه شخصی یا همان PC می باشند. هم چنین بیشتر این گوشیها دارای دوربین می باشند.

ویژگیهای گوشیهای اسمارت

سیستم عامل: این تلفنها دارای سیستم عامل هستند و به کاربر اجازه می دهند برنامه های متفاوتی را اجرا کنند. همانطور که می دانید هر گوشی هوشمند توسط یک سیستم عامل هوشمند می تواند هوشمند باقی بماند.

اینترنت همراه: این گوشی ها به کاربر اجازه می دهند تا از اینترنت سرعت بالا و وای فای استفاده کنند. البته باید دقت کنید مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنتی هم می بایست اینترنت پر سرعت را به کاربر ارائه دهد.

صفحه کلیدهای QWERTY: این گوشیها از صفحه کلید های جدید در گوشی خود استفاده می کنند.

گوشیهای اسمارت فون قرار است در بازار ایران با 18 ماه گارانتی و 60 روز وارنتی توزیع شود. گارانتی این گوشیها از زمانی که سیم کارت را درون آن می گذارید آغاز می شود. با قرار دادن سیم کارت درون گوشی یک پیام به Call Center ارسال شده و زمان آغاز به کار گوشی در آن زمان محاسبه می شود.

چنانچه قصد خرید گوشیهای اسمارت فون را دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی کسب کنید می توانید با شرکت همراه رایانه تماس بگیرید. کارشناسان همراه رایانه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی پاسخگوی سئوالات شما در زمینه خرید گوشیها از جمله اسمارت فون می باشد.  

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 114
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 329
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 973
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1161