پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات گوشی های موبایل شیائومی xiaomi

شرکت شیائومی یک شرکت چینی می باشد که دفتر اصلی این شرکت در پکن چین قرار دارد. این شرکت بزرگترین شرکت تولید لوازم الکترونیکی می باشد. همچنین فعالیت این شرکت نیز معطوف به طراحی و ارتقا و فروش گوشیهای هوشمند، برنامه های موبایل و لوازم دیجیتالی پر مصرف می باشد. گوشیهای این شرکت سهم زیادی از بازار چین را در اختیار دارد. این کمپانی علاوه بر تولید گوشی ، تلویزیون هوشمند نیز روانه بازار می کند.

شیائومی سعی می کند معمولا قیمت گوشیهای خود را پایین نگه دارد. این کمپانی در سال 2014 یک فروشگاه اختصاصی برای برنامه های اندرویدی خود راه اندازی کرد و به کاربران چینی این اجازه را داد تا از این فروشگاه برنامه های مورد نظر خود را دانلود کنند. همچنین در این سال از دستبند هوشمند خود رونمایی کرد. که بر اساس برنامه های پزشکی طراحی شده است.

پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  گوشی های موبایل شیائومی  xiaomi

مزایا و معایب گوشیهای شیائومی

ممکن است از خرید گوشیهای شیائومی پشیمان نشوید. زیرا این گوشی با توجه به مشخصات و امکاناتش مناسب است. مسئله اصلی اینست که این گوشی در بازار به صورت فراوان نمی باشد. البته این تصور در ذهن ایران است که محصولات چینی فاقد کیفیت لازم هستند. ما دلایل دیگری نیز برای شما بیان می کنیم تا از نامناسب بودن این گوشیها در بازار ایران اطمینان پیدا کنید:

  • اینکه قیمت این گوشی در بازار ارزان می باشد بی دلیل نمی باشد. ممکن است ابتدا که گوشی را که در دست می گیرید طراحی و کیفیت آن چشم بیننده را خیره کند. ولی بعد از مدتی که ازآن استفاده می کنید متوجه می شوید بدنه گوشی ضعیف است و در برابر خسارات وارده کاملا آسیب پذیر می باشد که این معایب می تواند دلیلی بر ارزانی گوشی شما باشد.
  • زمانی که می خواهید این نوع گوشی را در بازار تهیه کنید متوجه می شوید که زمان ورود این گوشی با زمان عرضه جهانی فاصله دارد و بسیار دیده شده است که بعد از معرفی شدن محصول جدید ، محصول قدیمی وارد بازار می شود. همچنین تفاوت قیمت با محصولاتی که گارانتی ندارند نیز زیاد است که باعث می شود محصولات شیائومی مقرون به صرفه نباشد.
  • گوشیهای شیائومی از سیستم عاملهای اندروید در گوشیهای خود استفاده می کنند. رابط کاربری به کار رفته در این گوشی هواداران و منتقدان زیادی دارد اما بخاطر سنگین بودن این رابط کاربری معمولا بروز رسانی در این گوشیها انجام نمی شود. گوشیهای شیائومی معمولا آپدیت های کمی را دریافت می کنند یا اگر بخواهند از آپدیتهای بیشتری استفاده کنند می بایست گوشی خود را تعویض کنند که این مورد از معایب گوشیهای شیائومی می باشد.
  • محصولات شیائومی معمولا اصالت لازم را ندارند و معمولا بجای خرج کردن خلاقیت لازم برای تولید گوشی سعی می کند ویژگیهای گوشی های دیگر را تقلید و در گوشیهای تولید خود پیاده کند.
  • معمولا کاربران در حالت عادی بیش از دو سال از گوشی خود استفاده می کنند و کاربران انتظار دارند که گوشی آنها در یک تایم معمولی بتواند بخوبی کار کند. ولی متاسفانه همیشه اینطور نیست. هر گوشی ممکن است خراب شود ولی کیفیت پایین گوشیهای شیائومی باعث می شود که این گوشیها در ظرف کمتر از 6 ماه خراب شوند.

با توجه به توضیحاتی که گفته شد چنانچه تصمیم دارید گوشی شیائومی خریداری کنید می توانید از طریق تماس با شرکت همراه رایانه مرکز پاسخگویی پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  گوشی های موبایل شیائومی  xiaomi از ویژگیهای بیشتر این گوشی بهره مند شوید. شرکت همراه رایانه به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شما در زمینه خرید انواع گوشیها می باشد.

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204