پاسخگویی تلفنی مشکلات بازی های اندروید android game

از جمله برنامه هایی که برای گوشیهای اندرویدی قابل نصب می باشد و درصد قابل توجهی از کاربران را به خود اختصاص داده است بازیهای اندرویدی می باشند. بازیهای اندرویدی به دو صورت دیتا دارد و بدون دیتا نصب می شوند. بازیهای دیتا دار معمولا حجم بیشتری از حافظه را به خود اختصاص می دهند. زیرا به همراه فایل نصبی بازی می بایست فایل دیتا نیز دانلود شده و در مسیر اندروید و پوشه Obb قرار می گیرد.

معمولا بازیها با توجه به نوع اندرویدها در نسخه های متفاوتی نوشته می شوند. بنابراین برای نصب یک بازی اندرویدی می بایست به چند مورد توجه کرد:

  • نسخه اندروید
  • سخت افزار گوشی
  • حافظه گوشی جهت اجرا و فایل دیتا

بعضی از بازیها به صورت آنلاین هستند و می بایست برای اجرا اینترنت گوشی حتما وصل باشند. بازیها برای نصب شرایط خاص خود را دارند. برای نصب بازی دقت کنید زبان گوشی خود را به صورت انگلیسی تعریف کنید زیرا بعضی از برنامه ها و بازیهای اندرویدی ممکن است برای اجرا دچار مشکلاتی بشوند.همچنین  تاریخ  و ساعت گوشی خود را بروز نگه دارید، همچنین در زمانی که میخواهید یک بازی نصب کنید سعی کنید نسخه های قبلی بازی خود را حذف کنید تا در زمان اجرا بازی دچار مشکل نشود. برای نصب بازیهای اندرویدی با کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته تماس بگیرید.