پاسخگویی تلفنی مشکلات و سوالات پیام رسان سروش

پاسخگویی تلفنی مشکلات و سوالات پیام رسان سروش

سروش یک پیام رسان ایرانی است که طرفداران بسیار زیادی دارد در پیام رسان سروش شما میتوانید کانال بسازید به دوستان خود پیام ارسال کنید و در گروه های مختلف عضو شوید.

برای دانلود سروش میتوانید به کافه ی بازار گوشی خود مراجعه کنید و عبارت سروش را جستجو کنید سپس سروش را انتخاب کنید تا دانلود شروع شود وقتی این برنامه را دانلود کردید روی گزینه ی نصب کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

پس از نصب برنامه سروش وارد آن شوید و در اولین صفحه زبان مورد نظر را انتخاب کنید سپس در صفحه بعد تیک گزینه ی من قوانین را خوانده و موافق هستم را بزنید و در قسمت پایین صفحه روی انجام شد کلیک کنید.

حال در صفحه جدید نام کشورتان را انتخاب کنید و در کادر موجود شماره تلفن خود را وارد کرده و روی تیک بالای صفحه کلیک کنید بعد از ارسال کد آن را درون کادر وارد کنید سپس تیک را در بالای صفحه بزنید.

در صفحه جدید نام و تصویر و اطلاعات اکانت خود را وارد کنید و یک عکس در گالری برای پروفایل خود انتخاب کنید پس از وارد کردن اطلاعات روی تیک بالای صفحه کلیک کنید تا اطلاعات شما ذخیره شود.

برای تماس گرفتن با دوستانتان از طریق سروش روی گزینه ی شبیه به گوشی کلیک کنید و منتظر بمانید تا ارتباط برقرار شود.

برای ارسال عکس ،فیلم،فایل وارد صفحه چت شوید و گزینه ی شبیه به سنجاق را انتخاب کنید و از بین گزینه ها فیلم،عکس،فایل یکی را انتخاب کنید و کمی منتظر بمانید تا ارسال شود.

برای ارسال کردن استیکر درصفحه چت گزینه ی شبیه به شکلک را انتخاب کنید و سپس شکلک را انتخاب و ارسال کنید.

اگر قادر به نصب برنامه سروش نبودید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا به شما کمک کنند برنامه سروش را روی گوشی خود نصب کنید .

کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی در خدمت شما دوستان گرامی می باشند هر وقتی که با مشکل خاصی یا سوالی در زمینه کامپیوتر ،موبایل ،لپ تاپ  برخوردید با کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده ی همراه رایانه تماس بگیرید.

جهت تماس با کارشناسان  شماره 9099070345 را بگیرید در صورتی که پاسخ ندادند دوباره تلاش کنید اگر باز موفق نشدید اپلیکیشن همراه رایانه را از کافه ی بازار دانلود و نصب کنید و سپس مشکلات خود را جستجو کنید و آنها را رفع کنید.

برای خرید شارژ میتوانید وارد سایت همراه رایانه شوید و گزینه ی خرید شارژ را انتخاب کنید با خرید شارژ میتوانید 50 در صد تخفیف در مکالمه خود بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623