حافظه پنهان گوشی چیست؟

حافظه پنهان گوشی چیست؟

شاید برای شما کاربران پیش آمده باشد که از خودتان سوال بپرسیدمعنا واژه حافظه پنهان چیست؟در این مطلب آموزشی همراه رایانه قصد دارد برای شما شرح دهد که حافظه پنهان چیست؟ و چگونه میتوانیم آن را پاک کنیم تا انتهای این مطلب آموزشی با ما همراه باشید....

حافظه پنهان چیست؟

  • بین پردازنده و رم یک حافظه وجود دارد که به آن حافظه پنهان می گویند.
  • زمانی که شما کاربران عزیز اقدام به نصب برنامه های مختلف می کنید این برنامه ها روی حافظه پنهان گوشی شما سیو می شوند اگر بخواهید برنامه هایی که به آنها نیاز ندارید را پاک کنید قطعا سرعت گوشی شما بالا می رود.
  • بهتر است هر چند وقت یکبار حافظه پنهان گوشی خود را پاک کنید اگر اینکار را نکنید حافظه گوشی شما پر می شود و ممکن است با مشکل هنگ کردن گوشی مواجه شوید در این صورت بهتر است اقدام به پاک کردن حافظه پنهان گوشی خود کنید اگر تمایل دارید این کار را همین الان انجام دهید با ما همراه باشید تا روش پاک کردن آن را برای شما توضیح دهیم.

پاک کردن حافظه گوشی

  • به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید.

  • وارد بخش Storage شوید.

  • در بخش internal storage روی گزینه ی Cached data کلیک کنید.

  • در نهایت گزینه Ok را انتخاب کنید.

 کارشناسان همراه رایانه علاوه بر اینکه میتوانند معنا و مفهوم حافظه پنهان گوشی چیست را برای شما شرح دهند میتوانند تمام مشکلات مربوط به کامپیوتر ، اینترنت، تبلت وموبایل را برای شما رفع کنند.

برای برقراری ارتباط با متخصصین همراه رایانه 9099070345 را شماره گیری کنید و سوالات و مشکلات خود را در زمینه های کامپیوتر و موبایل با آنها در میان بگذارید.

 کارشناسان همراه رایانه به صورت 24 ساعته  آماده ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشند یکی از مزیت های این مرکز این است که مشکلات شما را در کوتاهترین زمان رفع می کنند.

  در صورتی که هنگام تماس گرفتن با خطا مواجه شدید میتوانید با استفاده از دو روش زیر اقدام به خرید شارژ کنید و از طریق تلفن همراه با کارشناسان تماس بگیرید.

  • در سایت hamrahpc.ir ثبت نام کنید.
  • اپلیکیشن همراه رایانه را در   گوشی هوشمند خود نصب کنید.

با خرید شارژ علاوه بر تماس از طریق تلفن همراه 50 در صد تخفیف در هزینه مکالمه دریافت کنید.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623