مشکل سخت افزاری گوشی

آموزش ها و مشکلات سخت افزار و قطعات سخت افزاری گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی اندروید و آیفون را در همراه رایانه تجربه کنید .

تمامی گوشی های هوشمند با مشکلات یکسانی از جمله داغ کردن باتری، هنگ کردن، روشن نشدن گوشی، مشکلات مربوط به صفحه نمایش و... مواجه می شوند. راه حل های زیادی برای پی بردن به این مشکلات و همچنین حل آنها وجود دارد که اکثرا با استفاده از تجربه و آزمون و خطا به این آنها دست خواهید یافت.

حال می توانید برای مطالعه قسمت های مختلف به لینک های 7 راه حل مشکل داغ شدن گوشی و نیز مشکل روشن نشدن گوشی و همچنین مشکل هنگ گوشی اندروید را در کنار مشکل تاچ و صفحه لمسی گوشی را مطالعه فرمایید .

 


به طور کلی تمامی گوشی های اندروید از این قابلیت برخوردار هستند که شما می توانید با استفاده از کد *#0*# در قسمت تماس گوشی هوشمند اندروید خود سخت افزار گوشی از جمله تاچ، دوربین، سنسورها و ... را بررسی کنید و در صورت وجود مشکل در هر یک از آنها اقدام به رفع آن نمایید. مشکلات سخت افزاری گوشی گسترده هستند، ما در زیر برخی مشکلات سخت افزاری رایج را به همراه راه حل های آن شرح داده ایم.

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران با آن مواجه می شوند شارژ نشدن گوشی است. در مرحله اول با شارژ دیگری تست کنید در صورتی که مشکل همچنان برقرار بود بهتر است به تعویض سوکت شارژ و یا خازن مربوط به شارژ روی برد بپردازید.

مشکلات مربوط به تصویر به LCD مربوط می شود. باید محل و مسیر اتصال LCD به برد را بررسی کرده و در نهایت LCD را تست نمایید.

در صورتی که سیم کارت شما شناسایی نمی شود، باید کانکتورهای پایه های سیم کارت ، فیلتر ESD سیم کارت و مسیر آن و منبع تغذیه گوشی خود را بررسی نمایید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623