مشکل تم گوشی

اکثر گوشی های هوشمند دارای ظاهر گرافیکی جذابی هستند ولی هر کاربری سلیقه ی خاص خود را دارد که شاید تمایل برای تعویض این محیط گرافیکی داشته باشد سازندگان گوشی های اندروید مانند سامسونگ و... تم های متنوعی را برای سلیقه های متنوع ارائه داده است تا شما را از یکنواختی محیط گرافیکی  گوشی خود نجات دهد اما بسیاری از کاربران در این تغییر تم دچار مشکل هستند و یا از نحوه ی چگونگی تعویض آن اطلاعی ندارند.

برای تغییر تم گوشی اندروید خود وارد تنظیمات یا همان Setting  خود شوید و گزینه Themes  را انتخاب کنید .

 

 در این صفحه به صورت پیش فرض تنها یک تم روی گوشی شما است برای دریافت تم های بیشتر می توانید گزینه More theme  را لمس کنید ، در صفحه جدید تم های موجود روی گوشی شما شامل سه دسته Categories، Featured  و All است.

 

 دسته  Featured شامل تم هایی است که خود شرکت سازنده به عنوان تم های زیبا و جذاب ارائه داده است ، Categories شامل تم های دسته بندی شده با طرح و رنگ خاص هستند  و در قسمت All می توانید تمامی تم ها را با هم مشاهده کنید.

پس از انتخاب تم موردنظر ، صفحه جزییات آن که شامل عکس هایی از قسمت های متفاوت تم اعمال شده روی گوشی ،برای شما نمایش داده می شود که می توانید بهتر انتخاب کنید ودر نهایت با لمس گزینه دانلود  ویا Download   و سپس Apply می توانید تم مورد علاقه خود را دانلود و نصب کنید.

اگر تمایل داشتید که ظاهر گوشی خود را به حالت اولیه باز گردانید کافی است که به همان قسمت Themes رفته و تم پیش فرض را انتخاب کنید.

در رابطه با مطلب فوق اگر به مشکلی برخوردید می توانید با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.