مشکل بعد از آپدیت گوشی

مشکل بعد از آپدیت گوشی

یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از آپدیت کردن سیستم بوجود آمده باشد نصب نشدن برنامه ها و بازی هاست برای حل این مشکل راه حل وجود دارد ما در این مطلب به شما آموزش می دهیم تا شما مشکل گوشی خود را حل کنید البته توجه داشته باشید هنگام نصب باید روش هایی گفته شده را حتما رعایت کنید .

1.حذف آیکون میانبر برنامه ها

شاید برای شما عجیب باشد ولی با انجام این روش مشکل اجرا نشدن برنامه ها بعد از آپدیت رفع می شود شما برای حذف آیکون میانبر برنامه ها باید انگشت خود را روی آیکون میانبر در Home screen  و سپس گزینه ی حذف را انتخاب کنید بعد از انجام این کار به قسمت اپلیکیشن ها مراجعه کنید و سپس ایکون میانبر را مجددا اضافه کنید و شروع به نصب برنامه ها در آیکون میانبر کنید.

2.گوشی خود را ریستارت کنید.

زمانی که با مشکل اجرا نشدن برنامه ها بعد از آپدیت کردن گوشی رو به رو شدید  دستگاه خود را ریستارت کنید با ریستارت کردن مشکل گوشی شما رفع می شود.برای ریستارت کردن گوشی باید دکمه ی پاور و هوم را نگه دارید تا گوشی خاموش و  با زدن دکمه ی پاور ان را مجددا روشن  کنید.

3.حافظه ی پنهان گوشی خود را پاکسازی کنید .

برای پاک کردن حافظه ی پنهان گوشی ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه ی Storage را انتخاب کنید.

 

ممکن است مشکلاتی  بعد از آپدیت گوشی برای شما کاربران عزیز پیش بیاید اگر نتوانستید انها را رفع کنید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید یا اپلیکیشن همراه رایانه را از کافه بازار دانلود کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809