مشکل اتصال گوشی به ضبط ماشین

3 راه اتصال گوشی به ضبط ماشین را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات اتصال گوشی های اندروید و گوشی های آیفون به ضبط ماشین خود را به همراه مشکلات گوشی و کامپیوتر همه را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه به صورت شبانه روزی بپرسید !!!

 اگر از جمله کاربرانی هستید که از گوش کردن موسیقی ماشین لذت می برید می بایست راههای اتصال گوشی به ماشین را مطالعه کنید از هر طریقی که راحت تر هستید بتوانید از گوش کردن موزیک در ماشین لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم آموزش مشکل عدم اتصال گوشی به کامپیوتر و نیز مشکل USB در گوشی اندروید را لینک های مربوطه بخوانید .

 

3 راه اتصال گوشی به ضبط ماشین 


ما در این آموزش سه روش برای اتصال گوشی های مختلف به ضبط ماشین را توضیح داده ایم میتوانید همچنین در صورت هر گونه سوال و یا مشکلی در برقراری ارتباط گوشی با ضبط ماشین با استفاده از روش های زیر با ما تماس بگیرید .

 

کابل AUX


یکی از این راهها کابل AUX می باشد. این کابل از هر دو طرف جک 3.5 میلی متری دارد که می توانیم یک سمت آنرا به گوشی یا تبلت و یک سمت آنرا به ضبط ماشین متصل کرد. طول این کابل معمولا 100 سانتی متر تعبیه شده است و برای دستگاههای دارای دارای جک 3.5 میلی متری ساخته شده است. بهر حال برای استفاده از این نوع کابل می بایست یک سری کابل AUX را به گوشی و سر دیگر آنرا به گوشی یا تبلت متصل کرد.

مشکل اتصال گوشی به ضبط ماشین

 

بلوتوث


یکی دیگر از راههای اتصال استفاده از بلوتوث می باشد که می بایست گوشی و ضبط ماشین را با یکدیگر جفت یا Pair کنید. با روشن کردن بلوتوث ماشین ، بلوتوث گوشی رادیو پخش ماشین را پیدا کرده و می توانید موزیکهای داخل گوشی را از طریق ضبط ماشین پخش کنیم.

پیشنهاد میکنیم مشکلات بلوتوث اندروید را نیز مطالعه کنید .

 

اف ام ترانسمیتر


راه سوم استفاده از اف ام ترانسمیتر می باشد. روش کار به اینصورت می باشد که روی صفحه نمایشگر این وسیله یک موج رادیویی نمایش داده می شود. حال می بایست رادیوی گوشی خود را بر روی همان عددی ذخیره کنید که روی Fm transmitor وجود دارد. برای اینکه از طریق جای فندک گوشی خود را به ضبط ماشین متصل کنید می بایست این وسیله را تهیه کرده تا از طریق امواج FM صدای گوشی را بر روی اسپیکر ماشین بشنوید این روش خیلی پیشنهاد نمی شود زیرا بعضی از گوشیها این ویژگی را ساپورت نمی کنند. و دلیل آنهم بخاطر امواج رادیویی می باشد که روی صدا نویز یا اختلال ایجاد می کند. که معمولا می بایست آنتن اتومبیل را از ماشین خود دور کنید تا بتوانیم گوشی را از طریق کابل و یا بلوتوث به اف ام ترانسمیتور وصل کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809