مشکل نخواندن حافظه مموری SD و رم در گوشی

مشکل نخواندن حافظه مموری SD و رم در گوشی اندروید و آیفون + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی های هوشمند را در همراه رایانه دنبال کنید !

پیشنهاد میکنیم در انتهای این آموزش در صورتی که مشکل شما حل نشد آموزش های 6 راه حل مشکل خوانده نشدن مموری کارت گوشی و نیز مشکل بالا نیامدن و نخواندن رم در گوشی را نیز مطالعه کنید .

در بعضی از گوشی های اندروید که از کارت حافظه SD پشتیبانی  می کنند در اکثر مواقع شاهد خطاهایی از قبیل Unsupported media card inserted, format now    و یا  The SD card cannot be recognized و یا Please insert the card  و ....بوده ایم  که ناشی از مشکل شناخته نشدن کارت حافظه در گوشی های اندروید و یا مشکل از خود مموری کارت شماست .

پس اگر شما هم جزء کاربرانی هستید که دچار این مشکل شده اند ابتدا می توانید کارت حافظه را Scan کنید ، اسکن کردن کارت حافظه می تواند این خطاها را برطرف کند . برای اسکن کردن کافی است که کارت حافظه خود را به کامپیوتر وصل کنید و روی درایو کارت حافظه راست کلیک کنید و سپس گزینه properties را انتخاب کنید و وارد قسمت tools شوید و سپس گزینه Check Now را کلیک کنید.

مشکل نخواندن حافظه مموری SD و رم در گوشی اندروید و آیفون

 

اگر با اسکن کردن بازهم مشکل رم شما برطرف نشد بهتر است که اطلاعات خود را به جای دیگری انتقال دهید و رم خور را فرمت کنید.

در حالت کلی برای جلوگیری از بروز هر مشکل برای SD کارت خود بهتر است که برای اولین بار پس از دریافت آن ، یکبار فرمت کنید .

 همچنین کارت حافظه را به صورت ناگهانی از دستگاه خود بیرون نیاورید بهتر است ابتدا گوشی خود را خاموش کنید. 

سعی کنید کارت حافظه خود را به صورت کامل پر نکنید و به اصطلاح  جایی برای نفس کشیدن آن بگذارید.

اگر در  رابطه با مطلب فوق سوالی دارید و یا می خواهید اطلاعاتی بیشتری در این زمینه کسب کنید با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.


لینک های جذاب

مشکل باز نشدن محتوای رم در گوشی

مشکل حافظه در گوشی هواوی

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204