مشکل زنگ نخوردن گوشی

مشکل بوق نخوردن گوشی و زنگ نخوردن گوشی موبایل اندروید هنگام تماس ، را در کنار آموزش های کاربردی گوشی اندروید در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی اندروید و آیفون و مشکلات کامپیوتری خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی حتی در تعطیلات ، بپرسید !!!


برای بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند پیش آمده است که گوش هوشمندشان تماسی را دریافت نمیکند و به اصطلاح زنگ نمی خورد این در حالی است که برای شخص پشت خط بوق آزاد میزند و می تواند تماس را برقرار کند اما اثری از آن تماس  روی صفحه نمایش ما نیست در برخی موارد هم عکس این مورد اتفاق می افتد که شخص پشت خط نمی تواند تماسی را با شما برقرار کند.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که این آموزش مفید نبود سری هم به آموزش زنگ نخوردن گوشی را بخوانید و همچنین سافت ریست اندروید را نیز مطالعه کنید .

در حالت اول که مخاطب قادر به برقراری تماس با شما است ولی اثری از آن تماس روی صفحه گوشی شما نیست یک بار گوشی خود را restart  یا همان راه اندازی مجدد کنید چنانچه بازهم این مشکل پابرجا بود می بایست گوشی خود را به تنظیمات کارخانه یا همان  Factory data reset برگردانید.

بدین منظور وارد تنظیمات گوشی خود شده و گزینه Back up and reset را انتخاب کنید. 

 

مشکل زنگ نخوردن گوشی

 

و سپس گزینه فکتوری دیتا ریستFactory data reset  را انتخاب کنید.

فکتوری دیتا ریست

 

اما در مورد دوم که امکان برقراری تماس از جانب مخاطب شما وجود ندارد و شما نمی توانید تماسی را دریافت کنید ابتدا حالت پرواز یا همان Air plane را روشن و پس از ده دقیقه خاموش کنید اگر بازهم مشکلی بود  یک تکه کاغذ کوچک روی سیم کارت قرار دهید چون ممکن است که شیارهای سوکت  گوشی از بین رفته باشد که این امر باعث عدم شناخته شدن سیم کارت توسط گوشی می شود که به دنبال آن امکان برقراری تماس برای طرفین وجود ندارد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580