مشکل باز نشدن محتوای رم گوشی

مشکل باز نشدن محتوای رم و حافظه SD گوشی اندروید را در کنار آموزش های مرتبط رم گوشی و آموزش های کاربردی رم در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!

ممکن است در هنگام کار با گوشی متوجه شوید  که گوشی شما حافظه رم را به عنوان یک محل ذخیره سازی نمی شناسد. ما در ادامه این مطلب به شما کمک خواهیم کرد که این مشکل را بررسی و در صورت امکان برطرف کنید . همانطور که می دانید غالب گوشیها حافظه SD را ساپورت می کنند. و مشکل عدم شناسایی این گونه حافظه ها نیز از مشکلات شایع در این زمینه می باشد.

پیشنهاد میکنیم آموزش های مشکل بالا نیامدن و نخواندن رم گوشی و همچنین 6 راه حل مشکل شناسایی نشدن مموری کارت گوشی را نیز مطالعه کنید .

مشکل باز نشدن محتوای رم گوشی

 

دلایل باز نشدن رم گوشی


-کثیف بودن محل کارت SD  می تواند یکی از دلایل عدم شناسایی این کارتها باشد. بنابراین بهتر است گوشی خود را خاموش کنید و کارت حافظه را از درون آن خارج کنید. سپس سعی کنید درون شیار را تمیز کنید. معمولا این کار را با فوت کردن انجام می دهند. البته دقت کنید این شیارها نباید به هیچ عنوان خیس شوند.

- هم چنین می توانید با مقدار کمی پنبه آغشته با الکل آنرا تمیز کنید و سپس حافظه را در محل اصلی خود قرار دهید اگر کارت حافظه شناسایی نشد می بایست راه حل بعدی را تست کنید.

- راه دیگر پاک سازی اطلاعات از طریق خود گوشی می باشد. البته این کار زمانی انجام می شود که کارت SD شناخته می شود ولی قادر نیستیم محتوای آنرا ببینیم. برای اینکار وارد تنظیمات گوشی شده و بعد از انتخاب Storage گزینه Erase SD Cars را انتخاب کنیم.

در ادامه مطلب ما به شما پیشنهاد می کنیم از یک رایانه یا لپ تاپ برای حل این مشکل استفاده کنید. یعنی رو گوشی را به رایانه متصل کنید. درون My Computer روی درایو راست کلیک کرده و عبارت Properties را انتخاب می کنیم. وارد سربرگ Tools شده و گزینه Error checking را انتخاب کنید.

اگر حافظه SD روی رایانه شناسایی می شود بهتر است یک کپی از اطلاعات آن تهیه کنید. سپس آنرا فرمت کنید. 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204