مشکل ذخیره نشدن شماره در اندروید

مشکل ذخیره نشدن شماره تلفن و کانتکت ها در گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی های اندروید و آیفون را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل عدم نمایش مخاطبین در گوشی اندروید و همچنین ذخیره شماره تلفن در گوشی اندروید را نیز مطالعه کنید .

از جمله مشکلات کاربران گوشیهای هوشمند ، مشکل ذخیره نشدن شماره در اندروید می باشد که معمولا به ندرت در برخی از گوشیها رخ میدهد. زمانی که این مشکل برای کاربران پیش میاد می بایست به چند نکته مهم و اساسی دقت کنیم ، از جمله فضای حافظه گوشی ، ویروسی نبودن گوشی و سایر موارد که در ادامه سعی می کنیم به بررسی مسائل مطرح شده بپردازیم.

حل مشکل ذخیره نشدن شماره در اندروید

زمانی که شماره ها در اندروید ذخیره نمی شوند می بایست دقت کنید و ببینید از  چه حافظه ای برای ذخیره شماره استفاده می کنید، ممکن است حافظه انتخابی شما پر شده باشد. همچنین ممکن است حافظه انتخابی شما ویروسی شده باشد که می بایست با یک آنتی ویروس قوی و محکم مشکل ویروسی بودن گوشی خود را حل کنید. اگر نگران از دست دادن سایر مخاطبهای ذخیره شده در گوشی خود هستید و ترس اینرا دارید که مخاطبان شما حذف نشود می توانید از مخاطبان و سایر اطلاعات گوشی خود یک پشتیبان تهیه کنید و سپس گوشی خودرا ریست فکتوری کنید. ریست فکتوری باعث می شود که تنظیمات گوشی به حالت پیش فرض برگردد و در نتیجه فضای زیادی از حافظه گوشی شما آزاد می شود.

مشکل ذخیره نشدن شماره در اندروید

در حین پشتیبان گیری اگر فکر می کنید اطلاعات گوشی شما حجم بالایی دارد ابتدا اطلاعات اضافی را حذف کرده و بعد از اطلاعات گوشی خود بک آپ بگیرید. برای پشتیبان گیری گوشی خود می توانید از نرم افزار MoboRobo و یا نرم افزارهای مشابه استفاده کنید.

در بعضی مواقع ممکن است تنظیمات داخلی برنامه های گوشی دچار مشکل شده باشد. در اینگونه مواقع می توانید وارد تنظیمات گوشی خود شده و بعد لیست برنامه ها را باز کرده و گزینه Reset app را انتخاب کنید تا تنظیمات برنامه ها به حالت اول خود برگردد.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563