مشکل ذخیره نشدن عکس در گوشی اندروید

مشکل ذخیره نشدن عکس در گوشی و در گالری گوشی اندروید را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و از مقالات مرتبط با گالری گوشی و آموزش های کاربردی گوشی استفاده کنید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!


از جمله مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشیهای مختلف را درگیر کند مشکل ذخیره نشدن عکس در گوشی می باشد که می بایست با تدابیری که در ذیل گفته می شود بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

پیشنهاد میکنیم مشکل باز نشدن گالری گوشی را به همراه مشکل پخش نکردن فیلم و ویدیو در گوشی را نیز بخوانید .

 

حل مشکل ذخیره نشدن عکس در گوشی


چنانچه مدت زیادی با تلگرام کار کرده باشید متوجه می شوید که تصاویر باز نشده و یا ذخیره نمی شوند. بنابراین می بایست حافظه تلگرام خود را خالی کنید. برای اینکار وارد تنظیمات تلگرام یا Setting شده و سپس گزینه تنظیمات حافظه کش را انتخاب می کنیم. در ادامه گزینه clear cash را انتخاب می کنیم. همچنین در قسمت نگهداری رسانه ها می توانیم مشخص کنیم که اطلاعات دریافتی از تلگرام در چه بازه زمانی ذخیره شوند .

 

مشکل ذخیره نشدن عکس در گوشی اندروید

چنانچه نگران تصاویر دانلود شده خودتان هستید می توانید وارد قسمت مدیر فایل یا File Explorer شوید که البته این گزینه در گوشیهای مختلف متفاوت می باشد. در این قسمت وارد پوشه های تلگرام شوید. در این پوشه ، پوشه های دیگری نیز وجود دارد که شامل پوشه های Telegram Audio , document , images,video می باشد که حاوی مطالب دانلود شده می باشد. در واقع نگران از دست دادن موارد دانلود شده نباشید.

البته همه مشکلات مربوط به تلگرام نمی باشد. فرض کنید میخواهید از صحنه های مختلف عکس بگیرید ولی عکس ذخیره نمی شود. برای حل این مشکل ابتدا حافظه گوشی خود را خالی کنید. سپس وارد تنظیمات گوشی شده و لیست برنامه ها را باز کنید. سعی کنید تنظیمات برنامه ها را به حالت اول برگردانید که این گزینه در گوشیهای مختلف متفاوت می باشد.چنانچه همچنان مشکل پابرجا بود می بایست تنظیمات گوشی را به حالت اولیه خود برگردانیم. فلش کردن گوشی زمانی ضرورت پیدا می کند که راه حل ریست به تنظیمات کارخانه نیز برای گوشی چاره ساز نباشد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204