مشکل باز نشدن عکس در تبلت

مشکل باز نشدن عکس در تبلت

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران با آن مواجه می شوند مشکل باز نشدن عکس در تبلت می باشد شاید دلیل این اتفاق به خاطر پر شدن حافظه ی تبلت شما باشد ما در این پست راه حل های این مشکل را به شما معرفی می کنیم .در صورتی که با این راه حل ها مشکل باز نشدن عکس در تبلت رفع نشد با متخصصین آموزش دیده و مخرب همراه رایانه تماس9099070345  بگیرید.

نحوه حل مشکل باز نشدن عکس در تبلت

پر شدن حافظه ی تبلت از جمله مواردی است که باعث می شود عکس ها در گالری شما باز نشوند برای حل این مشکل باید تصاویر اضافی یا تکراری در گالری تبلت خود حذف کنید در این صورت براحتی می توانید تصاویر را مشاهده کنید.البته بهتر است عکس های خود را به رم تبلت خود منتقل کنید با این کار حافظه داخلی شما آزاد می شود.

اگر با روش بالا مشکل رفع نشد برنامه هایی مانند تلگرام که روی تبلت شما هستند را حذف و مجددا نصب کنید برای اینکار انگشت خود را روی آیکون میانبر قرار دهید و اندکی فشار دهید سپس روی گزینه ی Uninstall کلیک کنید زمانی که تلگرام شما حذف شد مجددا آن را دانلود و نصب کنید سعی کنید نسخه جدید تلگرام را دانلود کنید.

ممکن است با این راه حل هم به نتیجه نرسید پس به قسمت تنظیمات تبلت خود مراجعه کنید با رفتن به لیست برنامه ها منوی مربوط به Setting برنامه ها را فعال کنید و سپس روی گزینه ی ریست کلیک کنید.

احتمالا با روش های ارائه شده مشکل باز نشدن عکس در تبلت رفع می شود در صورتی که مشکل رفع نشد با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید و از آنها درخواست کمک کنید کارشناسان همراه رایانه در کوتاهترین زمان اقدام به رفع مشکل شما می کنند.

 

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار گوشی یا تبلت خود مراجعه کنید با دانلود و نصب اپلیکیشن همراه رایانه می توانید با استفاده از موبایل با کارشناسان آموزش دیده همراه رایانه تماس بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902