مشکل خاموش شدن تبلت

مشکل خاموش شدن تبلت

 یکی از مشکلاتی که برای برخی از کاربران پیش می آید خاموش شدن تبلت است این مشکل بسیار عجیب و ازار دهنده می باشد اگر در زمان استفاده از تبلت با خاموش شدن ناگهانی آن مواجه شدید باید از راهکارهای مناسب استفاده کنید تا تبلت شما روشن شود در غیر این صورت تبلت شما روشن نمی شود.

1.چک کردن باتری

یکی از دلایلی که ممکن است موجب خاموش شدن تبلت شود درست کار نکردن باتری می باشد قبل از اینکه اقدام به عوض کردن باتری تبلت خود کنید ابتدا چند مورد را بررسی کنید شاید علت خرابی باتری شما با این روش ها برطرف شد.ممکن است شارژ باتری شما به اتمام رسیده باشد برای حل چنین مشکلی تبلت خود را به شارژ متصل کنید و کمی صبر کنید تا شارژ شود در صورت شارژ شدن تبلت شما روشن می شود اگر با انجام این کار تبلت شما روشن نشد از یک کابل دیگر استفاده کنید شاید دلیل روشن نشدن تبلت از خرابی کابل باشد.

2.بالا رفتن دمای تبلت

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن تبلت دمای بالای تبلت می باشد زمانی که تبلت شما داغ می شود  قبل از اینکه به قطعات داخلی تبلت آسیب برسد تبلت شما خاموش می شود سعی کنید تبلت خود را زیر نور خورشید یا کنار بخاری قرار ندهید .یا در زمان شارژ با تبلت خود کار نکنید برخی افراد در زمان شارژ با تبلت خود بازی می کنند و این باعث می شود تبلت آنها زود به زود داغ شود .

3.نصب آنتی ویروس قوی و مناسب

اگر شما نرم افزارهای زیادی را روی تبلت خود حذف کردید ولی باز با مشکل خاموش شدن تبلت مواجه شدید حتما یک آنتی ویروس مناسب و قوی روی سیستم خود نصب کنیدگاهی اوقات این مشکل در اثر ویروسی شدن تبلت بوجود می آید.

4.فکتوری ریست نمودن تبلت

اگر با راه حل های بالا مشکل خاموش شدن تبلت شما رفع نشد تبلت خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید اما با این کار ممکن است تمام اطلاعات شما روی تبلت حذف شود پس بهتر است یک نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود تهیه کنید اگر مشکل خاموش شدن تبلت نرم افزاری باشد حتما با این راه حل رفع می شود.

در صورتی که تبلت شما روشن نشد با متخصصین همراه رایانه تماس بگیرید شماره تماس همراه رایانه 9099070345 می باشد حتما زمان تماس از خط ثابت استفاده کنید .

اگر تمایل دارید اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید به بازار گوشی خود بروید  یا از لینک زیر استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580