مشکل چپ به راست اندروید

حل مشکل برعکس شدن و چپ به راست متن گوشی اندروید در تنظیمات گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 مشکلات کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید


پیشنهاد می کنیم آموزش مشکل زبان فارسی در گوشی اندروید را به همراه مشکل جدا بودن حروف در اندروید را نیز مطالعه کنید .

به طور پیشفرض در اکثر نسخه های اندروید با فارسی کردن دستگاه اندرویدی متن ها نیز از راست به چپ نمایش داده می شوند ولی گاهی حتی با فارسی نمودن زبان دستگاه متن های موجود در آن از چپ به راست نمایش داده خواهند شد. برای حل این مشکل کافی است وارد تنظیمات گوشی موبایل خود شوید و گزینه developer options یا گزینه های برنامه نویس (گاهی تحت عنوان گزینه های پیشرفته نشان داده می شود) را انتخاب کنید.

مشکل برعکس شدن و چپ به راست متن گوشی اندروید

در صورتی که گزینه sdeveloper option در لیست تنظیمات شما نیست، ابتدا وارد بخش درباره دستگاه  (about device) شوید. در این بخش پنج الی شش بار بدون وقفه روی گزینه شماره ساخت (build number) ضربه بزنید تا متنی مبنی بر فعال شدن گزینه های پیشرفته دریافت کنید. اکنون اگر به لیست تنظیمات گوشی خود مراجعه کنید، عبارتی مبنی بر گزینه های پیشرفته را مشاهده خواهید کرد.

بعد از انتخاب گزینه developer options صفحه ای همانند زیر مشاهده خواهید نمود، در این صفحه با روشن کردن گزینه Force RTL layout، مشکل چپ به راست اندروید شما برطرف خواهد شد و متون از راست به چپ نمایش داده می شوند.

مشکل چپ به راست اندروید


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204