مشکل حالت ایمن Safe Mode در اندروید

مشکل حالت ایمن Safe Mode در اندروید و آموزش روش فعال سازی و غیر فعال سازی + موارد استفاده ازسیف مود اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی را در همراه رایانه دنبال کنید

حالت ایمن یا همان Safe mode به حالتی گفته می شود که در آن زمان گوشی روشن است ولی برنامه های نصب شده بر روی موبایل غیر فعال شده و اجرا نمی شوند.

پیشنهاد می کنیم از صفحات حالت امن اندروید چیست و همچنین حالت ایمن در گوشی چیست را نیز مطالعه کنید

 

موارد استفاده از حالت Safe Mode

زمانی که گوشی شما بیش از حد نرمال گرم میشود , یا باتری نسبت به حالت عادی زودتر به اتمام میرسد و گوشی هنگ میکند , این مشکل میتواند به علت نصب بد افزار روی گوشی موبایل باشد برای اینکه مطمئن شوید باید حالت safe mode را فعال نمایید . در صورتی که در حالت ایمن مشکلی وجود نداشت پس مطمئن باشید بد افزار روی سیستم عامل اندروید خود نصب کرده اید.

 

روش فعال سازی Safe Mode

در گوشی های اندروید چندین روش در برندهای مختلف وجود دارد برای مثال :

 در گوشی های سامسونگ برای فعال سازی حالت safe mode باید گوشی خود را خاموش کرده و سپس دکمه ی کم کردن صدا را نگه دارید تا حالت ایمن فعال شود.

در گوشی های هواوی دکمه ی پاور را نگه داشته و با ظاهر شدن گزینه ی restar چند لحظه آن را لمس کنید تا گزینه ی safe mode فعال شود.

در گوشی های Google یا Pixel Xl و Nexus یا تمامی دستگاه های دارای اندروید خالص باید دکمه ی خاموش یا همان پاور را نگه دارید تا گزینه ی خاموش کردن ظاهر شود آن را برای چند لحظه لمس کنید تا عبارت Reboot to safe mode ظاهر شده و آن را انتخاب نمایید تا حالت ایمن فعال شود.

 

روش غیر فعال کردن Safe Mode

برای خارج شدن از حالت ایمن باید دکمه ی پاور گوشی خود را نگه دارید و گزینه ی restart را انتخب کنید . با یکبار روشن و خاموش شدن موبایل به حالت عادی خود بر میگردد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558