ذخیره باتری گوشی موبایل

فاکتور ها و عوامل متعددی وجود دارد که در عمر باتری گوشی و مدت شارژدهی گوشی تاثیر می گذارد که می توان با رعایت و استفاده از این عوامل به افزایش مدت شارژدهی باتری گوشی کمک کرد.
با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند بزرگ و بزرگتر شد و به دلیل بزرگ بودن سایز صفحه نمایش گوشی، گوشی ها باریک و نازک شدند و البته کیفیت نمایشگر به طور چشمگیری بهبود یافت.
اما از طرفی مشکل شارژدهی باتری گوشی همچنان پا برجاست، بسیاری از کاربران با داشتن رضایت کامل از کیفیت بالای صفحه نمایشگر و عملکرد بالای گوشی، از مدت شارژدهی باتری گوشی رضایت چندانی ندارند.


در این مطلب به بررسی برخی از عواملی که در طول مدت شارژدهی گوشی تاثیرگذار است را ذکر کرده ایم:
استفاده از اینترنت همراه گوشی
یکی از دلیل هایی که مصرف باتری گوشی را افزایش می دهند استفاده بیش از حد و اندازه از اینترنت همراه است.

شما باید به این مورد توجه کنید. در زمانی که نیاز به اینترنت ندارید، آیکن دیتا Data را خاموش کنید تا از مصرف بی دلیل باتری جلوگیری شود.


استفاده از اینترنت Wifi
زمانی که اینترنت وای فای گوشی شما روشن باشد نسبت به روشن بودن اینترنت همراه مصرف باتری کمتری دارد ولی با این حال جزو فاکتورهای مصرف زیاد باتری به شمار می رود.


چک کردن تنظیمات گوشی
برای اینکه بدانید در گوشی موبایل شما بیشترین مصرف باتری را کدام اپلیکیشن ها و برنامه ها دارند، به ستینگ گوشی بروید و در قسمت باتری، لیستی از اپلیکیشن های پر مصرف وجود دارد که میتوانید آن ها را مشاهده کنید و مصرف شارژ باتری هر کدام را ببینید.
شما می توانید در این بخش برنامه هایی که مصرف باتری بالایی دارند و شما به آن برنامه نیاز ندارید و بلاستفاده است را Uninstall کنید.


بستن برنامه های پشت زمینه
از برنامه هایی که در طول روز استفاده میکنید مانند پیام رسان ها ، بعد از هربار باز کردن اپلیکیشن و خارج شدن از آن، برنامه را به طور کلی ببندید. زیرا زمانی که برنامه های زیادی در پشت زمینه باز می مانند مصرف باتری بالایی دارند.


نور گوشی را کم کنید و یا روی وضعیت خودکار بگذارید
همانطور که د ر بالا هم گفته شده گوشی هایی که صفحه نمایش بزرگ دارند از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اگر نور گوشی زیاد باشد مصرف باتری را بیشتر می کند. دلیل این مشکل این است که صفحه نمایش بزرگ است و در نتیجه پیکسل های زیادی دارد و مصرف باتری را زیاد می کند. پس نور گوشی را بر روی حالت خودکار تنظیم کنید.

غیرفعال شدن دوربین گوشی موبایل

ثبت گوشی مسافربری در گمرک

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و... می باشد که بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید.

با خرید شارژ 50در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1163
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563