اسکایپ چیست و مشکلات Skype

آموزش اسکایپ و مشکل این نرم افزار در اندروید را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات اسکایپ و گوشی خود را تلفنی از 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! اسکایپ چیست و مشکل تماس در اسکایپ چیست را به همراه اطلاعات بیشتر درباره Skype را در کنار آموزش های دیگر گوشی و اندروید ، در همراه رایانه مطالعه کنید .


پیشنهاد می کنیم آموزش های حذف اکانت اسکایپ  را به همراه تماس از طریق اینترنت را نیز مطالعه کنید .

اسکایپ نرم افزاری قدیمی و رایج است که برای کاربران امکان تماس تلفنی از طریق اینترنت را فراهم می نماید.

این تماس های تلفنی و اینترنتی رایگان بوده همچنین این برنامه امکان چت های گروهی و ویدیو کنفرانس را برای شما فراهم می آورد .

اسکایپ یک شبکه تلفنی نظیر به نظیر و کاربر به کاربر است .

P انتهایی لغت skype  نیز ازهمین عبارت peer to peer  به معنای نظیر به نظیر بودن گرفته شده است .

 این برنامه را به راحتی میتوانید حتی از برنامه فروشگاه گوگل پلی تهیه و نصب نمایید .

تماس تلفنی از طریق اسکایپ به چند بخش تقسیم می گردد که در ذیل به توضیح و تشریح برخی از آنان می پردازیم

از تماس های رایجی که در اسکایپ وجود دارد و بین کاربران محبوبیت بالایی پیدا کرده تماس اسکایپ به اسکایپ است که در این نوع تماس شما می توانید با تمام افرادی که برنامه اسکایپ را نصب داشته تعامل نموده و همچنین می توانید افرادی را از طریق ایدی به لیست دوستان خود اضافه کنید .

نوع دیگری از تماس در اسکایپ وجود داشته  که امکان تماس با تلفن ثابت را برای شما فراهم می آورد که برای برقراری اینگونه تماس ها باید از طریق کارتهای اعتباری بین المللی اقدام به خرید شارژ نمایید .

امکان ارسال پیام متنی از دیگر قابلیت ها بوده که با استفاده از آن می توانید به مخاطب مورد نظرتان یا گروهی از مخاطب هایی که قصد ارسال پیغامی مشترک به آنها را دارید پیغام ارسال نمایید .

همچنین امکان ارسال ویدیوی زنده در اسکایپ وجود دارد به این صورت که از طریق این نرم افزار شما به راحتی می توانید با دوستان خود امکان چت تصویری را فراهم آورید .

 

دلیل پیغام متوقف شده است هنگام باز کردن برنامه اسکایپ بر روی اندروید


بعضی از کاربران گاها در هنگام باز کردن برنامه اسکایپ با ارور متوقف شده است مواجه می شوند که در این گونه موارد شما می توانید با حذف کامل برنامه و پاک کردن پوشه دیتای آن به صورت کامل از حافظه اصلی اقدام به نصب مجدد آن کنید . از دیگر راهکارهایی که برای این مشکل در اسکایپ پیشنهاد می شود پاک کردن کش حافظه نهان بوده به صورتی که شما می توانید وارد قسمت تنظیمات گوشی شده و از قسمت مدیریت برنامه روی برنامه اسکایپ کلیک نموده در صفحه باز شده از طریق گزینه های force stop  و clear data  این مشکل را برطرف نمایید .

 

مشکل باز نشدن اسکایپ


اگر در موارد معدودی با این مساله مواجه گشتید می توانید از طریق فیلتر شکن این مساله را برطرف نمایید .

 

مشکل انتقال و دریافت صدا در اسکایپ


اگر در انتقال و دریافت صدا در اسکایپ با مشکل مواجه گشته اید بسته به اینکه نرم افزار اسکایپ شما روی شبیه ساز نصب باشد یا مستقیما روی دستگاه اندرویدی شما نصب باشد راهکارهایی که می توانید از آن بهره گیرید متفاوت می باشد اگر اسکایپ برروی شبیه ساز کامپیوتر نصب باشد شما  از این امر اطمینان حاصل نمایید که سخت افزارهای شما سالم بوده و بدون ایراد کار می کند از درایورهای نصب شده روی سیستم نیز اطمینان حاصل نمایید .

شما می توانید پس از وارد شدن به تنظیم درایورهای سیستم از قسمت دیوایس منیجر و مدیریت دستگاهها اقدام به حذف ونصب مجدد درایورها کرده ویا از طریق کلیک راست بر روی ایکن نرم افزار در نوار وظیفه و انتخاب گزینه play back device  از اینکه هدفون ویا اسپیکر شما به درستی کار میکند مطمعن شوید .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809