مشکل صدا در اندروید

یکی از مشکلات شایع کاربران گوشیهای اندرویدی مشکل صدا در اندروید می باشد که عملکرد گوشی را برای مدتی مختل می کند. اگر شما نیز تا به حال با این مشکل مواجه شده اید از شما می خواهم که به ادامه مطلب در این پست دقت کنید تا بتوانید خودتان مشکل صدا در اندروید را برطرف کنید.

حل مشکل صدا در اندروید

معمولا این مشکل زمانی به وجود می آید که عملکرد اسپیکرها مختل شده است و یا به عبارت دیگر یک باگ نرم افزاری در گوشیها به وجود آمده است که به آسانی قابل حل می باشد. فرض کنید با دوستان خود در حال مکالمه هستید و یا مشغول گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود هستید که به ناگهان متوجه می شود که صدایی شنیده نمی شود.

در این مواقع حواس ما به سمت دکمه های کاهش صدا خواهد رفت و سعی می کنید صدای گوشی خود را افزایش یا کاهش دهید. در این مواقع احتمال اینکه مشکل از سخت افزار باشد خیلی کم می باشد. بنابراین می بایست خروجی صدا را چک کنید. ممکن است گوشی شما با بلوتوث یا هدست در ارتباط باشد و این مشکل نیز از این طریق به وجود آمده باشد.  بنابراین ابتدا اتصالات مختلف گوشی را قطع کرده و اسپیکر گوشی خود را چک کنید تا مشکل صدای گوشی برطرف شده باشد.

بعضی مواقع ممکن است اتصال جانبی که با گوشی خود برقرار کرده اید با گوشی شما سازگاری کامل ندارد و عملکرد گوشی شما مختل شده است ، بنابراین سعی کنید از لوازماتی استفاده کنید که با گوشی شما سازگاری کامل داشته باشد.

ولی اگر مشکل از اتصالات مرتبط به گوشی نباشد می بایست گوشی خود را در حالت فورس ، ریستارت کنید. یعنی دکمه پاور و کاهش صدا را 5 ثانیه نگه دارید. زمانی که گوشی شما ریستارت می شود وضعیت گوشی را بررسی کنید تا مشکل اسپیکرها برطرف شود.

اگر با اینکار مشکل گوشی حل نشد می بایست تنظیمات گوشی خود را به حالت اولیه برگردانید ، یعنی وارد تنظیمات گوشی شده و از قسمت Backup & Reset گزینه factory reset را انتخاب کنید. البته قبل اینکه تنظیمات گوشی را به حالت اول برگردانید ابتدا از اطلاعات مهم گوشی خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید زیرا اینکار اطلاعات گوشی شما را کلا پاک کرده و حتی دیگر به برنامه  های قبلی نیز دسترسی نخواهید داشت. اگر با کارهای فوق ، مشکل گوشی شما برطرف نشد می بایست گوشی خود را به مراجع سخت افزاری ارجاع دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همراه رایانه تماس بگیرید.

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204