مشکل ضبط صدا در اندروید

مشکل ضبط صدا در گوشی اندروید + طریقه ضبط مکالمه تلفنی در گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید


پیشنهاد می کنیم در انتهای این مقاله ، آموزش های مشکل میکروفن گوشی و نرفتن صدا در گوشی را به همراه مشکل صدا در اندروید هم بخوانید 

یکی از مشکلاتی که برای کاربران  در اندروید ممکن است پیش بیاید عدم ذخیره صدا می باشد که می بایست ابتدا تنظیمات سخت افزاری سیستم گوشی خود را بررسی کنید تا در حین ضبط صدا و مکالمه مشکلی پیش نیاید. ولی اگر بخواهید در هنگام مکالمه ، صدای مخاطب خود را ضبط کنید و مشکل دارید می توانید ادامه مطلب را مشاهده کنید.

 

مشکل ضبط صدا در اندروید

 

طریقه ضبط تماس تلفنی بدون نیاز به روت کردن گوشی


هر چند برنامه های زیادی برای ضبط کردن صدا در گوگل پلی موجود است ولی ما به دنبال نرم افزارهایی هستیم که به صورت خودکار بتوانند هر گونه تماسی را ضبط کنند ما در ادامه سعی داریم به شما دو نرم افزار را معرفی کنیم:

نرم افزار Automatically Call Recorder از جمله نرم افزارهایی می باشد که می تواند گزینه مفیدی برای ضبط صدا باشد برای اینکه بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید می بایست بعد از نصب نرم افزار وارد بخش Setting نرم افزار شده و گزینه Mic را انتخاب کرده و از گزینه Microphone برای ضبط صدا استفاده کنید.

 

نرم افزار بعدی که در این پست به شما معرفی می شود نرم افزار Call Recorder  می باشد که البته این نرم افزار نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و در لیستی که در صفحه اصلی این نرم افزار وجود دارد می توانید صداهای ضبط شده را مشاهده کرد. اگر مثل نرم افزارهای قبلی صدا ضبط نمی شد می بایسد وارد تنظیمات گوشی شده  و گزینه Mic را انتخاب کنید .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558