پاوربانک چیست و کاربرد آن کجاست ؟

پاوربانک چیست و کاربرد آن کجاست ؟

شاید برای هرکدام از شما کاربران عزیز اتفاق افتاده باشد که در زمان مسافرات شارژ گوشی تمام شده و گوشی موبایل شما خاموش شده باشد در این مطلب همراه رایانه قصد دارد در مورد پاور بانک به صورت کامل توضیح دهد که پاوربانک چیست و کاربرد آن کجاست پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
پاور بانک power bank همانطور که از نامش پیداست یک باتری اکسترنال می باشد که در همه جا کار برد دارد این قطعه ی سخت افزار ی در واقع منبع ذخیره سازی انرژی برق می باشد که می توانید در مواقع ضروری که گوشی موبایل شما خاموش شده و یا نیاز به شارژ مجدد دارد از پاور بانک استفاده کنید.


انواع پاور بانک:


Power bankهای معمولی : این پاور بانک ها در اندازه های مختلفی وجود دارد که تمامی دستگاه های دیجیتالی می توانند به آن ها وصل شده و شارژ برق در یافت کنند.
Power bank خورشیدی : این پاور بانک ها می توانند انرژی ذخیره شده ی خود را از طریق نور خورشید دریافت کرده و به سایر دستگاه ها انرژی برق ارسال کنند سرعت انتقال برق را خیلی کند انجام می دهند و برق ارسال شده توسط این پاور بانک ها از تنوع بالایی برخوردار نمی باشد.
پاور بانک های معمولی در انواع مدل ها هستند که این مدل ها براساس زمان نگهداری شارژ و تعداد دستگاه هایی که می توانند از پاور بانک استفاده کنند و یا هر پاور بانکی چند تا گوشی را ساپورت می کند طراحی شده است قیمت و نحوه ی کار هر پاور بانک با هم تفاوت دارد بنا به نحوه ی استفاده و زمان هایی که به انرژ ی برق دسترسی ندارید می توانید پاور بانک خود را تهیه کنید .

 

 

برای مشاوره خرید پاور بانک و کاربرد این منبع تغذیه قدرتمند می توانید با مرکز همراه رایانه تماس تلفنی برقرار کنید و در این زمینه سوال های خود را ذکر کرده و مشاوره انلاین دریافت کنید.
همراه رایانه مرکز مشاوره آنلاین حل مشکلات کامپیوتری و تلفن همراه می باشد که بصورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
برای تماس با همراه رایانه می توانید فقط از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.
شاید برخی از کاربران برای تماس با همراه رایانه به تلفن ثابت دسترسی نداشته باشند که این دسته افراد می توانند اقدام به خرید شارژ همراه رایانه کنند .
کاربرانی که قصد خرید شارز همراه رایانه را دارند می توانند یکی از دومرحله ی زیر را انتخاب کنند.
 در سایت hamrahpc.ir ثبت نام کرده و شارژ دریافت کنید.
اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت کرده و اقدام به خرید شارژ کنید .
با خرید شارژ 50در صد هزینه ی مکالمه تخفیف داده می شود.

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763