چراغ اعلان گوشی چیست ؟

چراغ اعلان گوشی چیست؟

امروزه اکثر گوشی که دارای سستم عامل اندروید و ios می باشند  دارای قابلیت  چراغ اعلانات و یا Notifications هستند چراغ اعلانات برای استفاده های شخصی استفاده می شود به گونه ای که شما برای کار خاصی گوشی خود را تنظیم کرده اید برای هشدار و یادآوری کار ذکر شده چراغ اعلانات می تواند به شما کمک کند در این مطلب همراه رایانه قصد دارد در مورد این موضوع که چراغ اعلانات در گوشی موبال چیست و چه کاربردی دارد برای شما عزیزان آموزش ویژ ای ارائه دهد پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
اکثر گوشی هایی که چراغ LED هستند درای قابلیت ویژه ای هستند که می توانند در حالت اعلانات و هشدارها رنگ های مختلفی داشته باشند و به صورت چشمک زن عمل کنند.در واقع چراغ اعلانات به گونه ای در گوشی هوشمند طراحی شده است که در زمان خالی بودن شارژ گوشی و یا زمانی که گوشی خود را به شارژ وصل می کنید به صورت سبز یا نارنجی و یا قرمز شرایط شارژ باتری گوشی را نشان می دهد. اما رنگ چراغ اعلات می تواند عوض شود و این تغییر رنگ نیاز به Root گوشی ندارد.تغییر رنگ چراغ اعلانات  Notifications می توانید از طریق نرم افزارهای مختلفی انجام دهید به عنوان مثال در نرم افزار مربوطه برای دریافت پیامک رنگ سبز برای تماس های دریافتی رنگ زرد و برای تماس های از دست رفته می توانید رنگ قرمز تعریف کنید.
تغییر رنگ چراغ اعلانات در گوشی اندروید
1.    .قبل از اینکه تنظیمات مربوط به چراغ اعلانات در دستگاه اندروید انجام دهید نیاز است که چراغ Notifications را به صورت چشمک زن تنظیم کنید.
تنظیمات setting گوشی خود را باز کنید.
وارد بخش Sound & Notifications شوید.
در صورتی که یکی از این گزینه های LED Notification یا Pulse Notification Light را داشتید می توانید تنظیمات مربوط به آن را on کنید.
با استفاده از تنظیمات بالا چراغ اعلانات در گوشی شما بصورت چشمک زن می شود.
2.    برای تغییر رنگ چراغ اعلانات می توانید نرم افزارmanager  Light  را از گوگل پلی و یا سایت های ایرانی و یا خارجی دانلود و در گوشی خود نصب کنید.
3.    این نرم افزار نیاز به روت ندارد .
4.    تمامی اعلانات در گوشی را نشان می دهد برای هرکدام از اعلانات رنگ مشخصی را انتخاب می کنیم.

 

 

در صورتی که در مورد اینکه چراغ اعلانات چیست و چه کاربردی دارد مشکل داشتید می توانید با مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل همراه رایانه تماس گرفته و مشکل گوشی موبال و رایانه خود را به صورت آنلاین و تلفنی حل کنید.
برای تماس با کارشناسان همراه رایانه فقط از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکل موبایل و کامپیوتر خود را از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری حل کنید.
کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند می توانند با خرید شارز از طریق سامانه همراه رایانه hamrahpc.ir و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت کرده و از طریق تلفن همراه موبایل تماس گرفته و 50درصد تخفیف بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623