مشکل پیغام خطای تجزیه بسته در گوشی اندروید

علت مشکل پیغام خطای تجزیه بسته در گوشی اندروید یا there is a problem parsing the package را در کنار آموزش های مرتبط با مشکل تجزیه و مشکلات گوشی در این صفحه بخوانید و سوالات و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!


شاید برای شما هم در هنگام کار با گوشی هایی با پلتفرم اندروید android  با ارور there is a problem parsing the package یا مشکلی در تجزیه بسته به وجود آمده است ، مواجه شده باشید . با همراه رایانه باشید تا به رفع این مشکل به شما کمک نماییم .

there is a problem parsing the package مشکلی در تجزیه بسته به وجود آمده است !

پیشنهاد میکنیم آموزش های مفید و کاربردی 5 راه حل برای مشکل تجزیه بسته و همچنین 10 راه حل مشکل عدم نصب برنامه در اندروید را نیز مطالعه کنید .

مشکل پیغام خطای تجزیه بسته در گوشی اندروید

دانلود مجدد نرم افزار


این ارور و خطا ممکن است بر اثر دانلود فایل به صورت ناقص باشد در این مواقع به شما توصیه میشود نرم افزار را از google play store  یا مارکت های معتبر مجددا دانلود نموده و نصب نمایید . اگر قصد دارید از سایتی نرم افزار را دانلود کنید سعی کنید سایت معتبر باشد و همچنین فایل مورد نظر را ز طریق برنامه هایی مانند اینترنت دانلود منیجر IDM دانلود کنید تا به صورت کامل دانلود شود .

 

عدم سازگاری 


ممکن است نرم افزار برای نسخه ی اندرویدتان و یا حتی از لحاظ سخت افزاری با گوشی شما سازگاری نداشته باشد برای جلوگیری از این مشکل بهتر از قبل دانلود و نصب نرم افزار از سازگاری با گوشی خود در قسمت توضیحات نرم افزار و بازی مطمئن شده و سپس اقدام به نصب کنید .

 

تنظیمات امنیتی


گاهی نیز ممکن است این ارور به وسیله ی تنظیمات امنیتی دستگاه اندرویدیتان به وجود بیاید که از طریق آنتی ویروس روی دستگاه صورت میگیرد برای رفع این ارور و خطا به تنظیمات گوشی مراجعه کرده و در قسمت امنیت یا security  تیک گزینه ی unknown sources  یا منابع ناشناس را فعال کرده باشید اگر این گزینه فعال بود سعی کنید آنتی ویروسی را که در برنامه های خود دارید را پاک کنید .

روت دستگاه


نکته ی بعدی که باید در نظر داشته باشید این است که نرم افزار یا بازی نیازمند روت باشد و باید برای نصب آن گوشی خود را روت کنید .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763