مشکل روشن نشدن تبلت

مشکل روشن نشدن تبلت

گاهی اوقات کاربر تبلت خود را خاموش می کند اما بنا به هر دلیلی نمی تواند آن را روشن کند اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با مشکل روشن نشدن تبلت مواجه شده اید نگران نباشید برای حل این مشکل از راه حل های زیر استفاده کنید در صورتی که راه حل های زیر کارساز نبودند با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.9099070345

1.تبلت را شارژ کنید.

ممکن است تبلت شما شارژ زیر 10 درصد داشته باشد و به محض روشن کردن سریع خاموش می شود اما گاهی اوقات باتری کامل خالی می شود در این صورت دیگر تبلت شما اصلا روشن نمی شود پس برای رفع این مشکل حدودا 30 دقیقه تبلت خود را به شارژ متصل کنیدتا اطمینان حاصل کنید که ایراد از باتری است یا خیر.

اگر بعد از نیم ساعت تبلت شارژ نشد مطمعن شوید سیم شارژ خراب نباشد البته تمام تبلت ها و گوشی های اندروید دارای یک چراغ ال ای دی هستند که هر زمان تبلت خود را به شارژ می زنید  چراغ قرمز روشن می شود اگر چراغ تبلت سبز نشد یا اصلا آن را مشاهده نکردید به احتمال زیاد سیم شارژ شما معیوب است که باید آن را تعویض کنید یا با پریز دیگر امتحان کنید.

2.نگه داشتن کلید پاور

این راه را دو یا سه بار امتحان کنید ابتدا کلید پاور تبلت را فشار دهید و چند دقیقه منتظر بماند تا صدای ویبره به گوشتان برسد و صفحه روشن شود اگر روشن نشد باز دوباره امتحان کنید تا روشن شود اگر مشکل رفع نشد باتری تبلت را خارج و مجددا در جای خود قرار دهید و دوباره کلید پاور را فشار دهید این بار باید تبلت شما روشن شود.

اما اگر باتری را نمیتوانید جدا کنید کلید پاور را چند ثانیه نگهدارید تا تبلت خاموش شود سپس کمی صبر کنید تا تبلت در حالت خاموش بماند و پس از ان مجددا تبلت خود را روشن کنید.

3.فکتوری ریست

اگر تبلت شما روشن می شود اما بالا نمی آید راه حل ان بازگرداندن تبلت به حالت کارخانه است با این کار تمام اطلاعات شما از بین می روند برای فکتوری ریست ابتدا تبلت را خاموش کنید و سپس کلید های ترکیبی را همزمان با هم نگهدارید تا تبلت روشن شود.

 

 

چنانچه مشکل روشن نشدن تبلت با روش های که در بالا اشاره کردیم برطرف نشد با شرکت همراه رایانه تماس بگیرید و متخصصین همراه رایانه را از مشکل خود مطلع کنید.

تماس 9099070345 از طریق شماره ثابت به صورت 24 ساعته

در صورت عدم تماس با متخصصین همراه رایانه اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558