مشکل کمبود حافظه تبلت

مشکل کمبود حافظه تبلت

احتمالا شما هم کمبود حافظه تبلت را تجربه کرده اید برای حل کردن مشکل کمبود حافظه تبلت راه حل های بسیار ساده ای وجود دارد در این پست میخواهیم راه حل هایی ارائه بدهیم تا از طریق آنها بتوانید به بهترین شکل از تبلت تان استفاده کنید با ما همراه باشید.

1.برنامه های تبلت تان را چک کنید.

برنامه های زیادی وجود دارد به همین دلیل اکثر کاربران هر روز به دانلود برنامه ها مشغولند این باعث می شود حافظه داخلی تبلت شان سریع پر شود گاهی اوقات کاربران این برنامه ها را دانلود می کنند ولی خیلی کم از آنها استفاده می کنند یا یک بار استفاده می کنند ولی مدت ها بلااستفاده در تبلت انها می ماند اگر به این برنامه ها نیاز ندارید آنها را پاک کنید ممکن است با پاک کردن یک برنامه یا یک بازی چند گیگابایت از حافظه تبلت شما خالی شود پس حتما برنامه های غیر ضروری را از تبلت خود پاک کنید.

2.انتقال فایل ها

تصاویر و ویدئوها فضای زیادی از حافظه ی داخلی تبلت شما را اشغال می کنند تا این حد که ممکن است با کمبود حافظه ی داخلی مواجه شوید بهترین راه برای ازاد کردن فضای داخلی تبلت همین انتقال تصاویر و ویدئو به کارت حافظه است البته میتوانید تصاویر و ویدئو هایی که حجم بسیار سنگینی دارند را به کامپیوتر منتقل کنید .

3.استفاده کردن از حافظه ی جانبی

اگر تبلت تان کارت حافظه نمیخورد و نمیخواهید تصاویر و ویدئوهای حجیم تان را به هارد کامپیوترتان منتقل کنید میتوانید از حافظه ها ی فلش  مجهز به درگاه microUSB استفاده کنید این راه حل بسیار خوبی است پس حتما یک حافظه ی خارجی 32 گیگابایتی را تهیه کنید البته می توانید از هارد دیسک های بی سیم هم استفاده کنید قیمت این هارد دیسک های بی سیم تا حدی گران است اما با خرید آنها حافظه ی بسیار زیادی در اختیارتان قرار می گیرد.

 

 

در صورتی که با راه حل های بالا مشکل کمبود حافظه تبلت رفع نشد با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل کمبود حافظه تبلت  را در کوتاهترین زمان حل کنند .

تلفن تماس با کارشناسان 9099070345

در صورت عدم موفقیت در تماس با کارشناسان همراه رایانه از طریق اپلیکیشن همراه رایانه اقدام به رفع مشکل کمبود حافظه تبلت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار مراجعه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809