مشکل سرعت اینترنت گوشی

مشکل سرعت اینترنت گوشی

روش های زیادی برای افزایش سرعت اینترنت وجود دارد ما در این مطلب به تعدادی از این روش ها می پردازیم. امید است برای شما کاربران عزیز کارساز باشند.

معمولا سرعت پایین اینترنت بسیاری از کاربران را کلافه می کند اکثر افراد زمانی که میخواهند ایمیل یا شبکه های اجتماعی خود را چک کنند از اینترنت استفاده می کنند اما گاهی اوقات سرعت اینترنت به حدی پایین است که کاربر باید زمان زیادی صبر کند تا بتواند ایمیل خود را مشاهده کند.

روش های ساده برای افزایش سرعت اینترنت

1.پاکسازی حافظه ی پنهان

پاکسازی حافظه ی پنهان میتواند به شما کمک کند تا سرعت اینترنت خود را افزایش دهید .زمانی که حافظه ی پنهان گوشی شما کاملا پر شده باشد سرعت اینترنت شما کاهش می یابد برای پاکسازی حافظه ی پنهان باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه ی storage را انتخاب کنید سپس در قسمت حافظه کش روی گزینه ی حافظه ی پنهان کلیک کنید.

2.پاکسازی برنامه ها از سیستم عامل

اکثر کاربران برنامه های زیادی را روی گوشی خود نصب می کنند ممکن است از این برنامه هم استفاده نکنند این برنامه ها زمانی که شما به اینترنت متصل می شوید سرعت آن را کاهش می دهند شما باید حتما برنامه های غیر ضروری را از گوشی خود پاک کنید برای اینکار وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه ی برنامه ها را انتخاب کنید و برنامه های غیر ضروری را پیدا و انتخاب کنید سپس گزینه ی لغو نصب را بزنید تا حذف شوند.

3. تبلیغات را لغو کنید

معمولا امروزه تبلیغات یک راه کسب درآمد برای برخی افراد شده است و کاربران از این موضوع کلافه می شونداجرا کردن این تبلیغات نیاز به اینترنت دارد و حجم زیادی از اینترنت شما را کاهش می دهد شما باید از مرورگر ضد تبلیغ استفاده کنید تا تبلیغات روی گوشی شما مسدود شوند و سرعت اینترنت شما افزایش یابد.

در صورتی که این راه حل ها را امتحان کردید ولی باز با مشکل سرعت اینترنت مواجه شدید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل سرعت اینترنت شما را برطرف کنند. یا میتوانید اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204