مشکل خالی شدن باتری تبلت

مشکل خالی شدن باتری تبلت

یکی از مشکلات مهمی که کاربران تبلت با آن مواجه هستند زود خالی شدن باتری تبلت است در این پست به چند راه کار مهم اشاره می کنیم که شما میتوانید از آنها برای حل مشکل زود خالی شدن باتری تبلت استفاده کنید.

1.روشن بودن وای فای و بلوتوث

گاهی اوقات کاربران بلوتوث و وای فای خود را روشن می کنند بعد از اتمام کار خود آن را باز روشن نگه میدارند اگر میخواهید شارژ باتری تبلت شما زود خالی نشود بلوتوث و وای فای خود را در زمانی که به آنها نیاز ندارید خاموش کنید .

2.برنامه های در حال اجرا

زمانی که برنامه ها در حال اجرا باشند میزان شارژ باتری شما را کاهش می دهند با بستن کامل برنامه ها میتوانید از به هدر رفتن شارژ باتری تبلت خود جلوگیری کنید.

3. خراب شدن باتری در اثر دمای بالا

اگر باتری تبلت شما در مکانی قرار داشته باشد که دمای آن بسیار زیاد است باتری تبلت شما خراب می شود و همین باعث می شود که بدرستی کار نکند سعی کنید تبلت تان را دور از بخاری ،شوفاژو... بگذارید.

4. استفاده کردن در حال شارژ

برخی کاربران تبلت خود را به شارژ متصل می کنند اما مدام از آن استفاده می کنند که این باعث می شود تبلت شما دیر شارژ شود یا زود شارژ خالی کند در این صورت منتظر بمانید تا شارژ تبلت شما کاملا پر شود بعد از خارج کردن از شارژ از آن استفاده کنید .

5.میزان نور تبلت

بالا بودن نور صفحه تبلت باعث می شود شارژ باتری تبلت شما زود تخلیه شود بهتر است به قسمت تنظیمات نور تبلت خود بروید و نور صفحه را تا جایی که ممکن است کم کنید.

جهت رفع مشکلات تبلت خود با کارشناسان حرفه ای و با تجربه همراه رایانه تماس بگیرید کارشناسان همراه رایانه در کمترین زمان مشکلات شما را با هزینه ی مناسب رفع می کنند پس حتما برای رفع مشکلات خود از متخصصین همراه رایانه کمک بگیرید.

متخصصین همراه رایانه در تمام 24 ساعته تلاش می کنند مشکلات شما را با دقت رفع کنند برای تماس با کارشناسان شماره 9099070345 را شماره گیری نمائید.

اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و نصب کنید تا بتوانید از مطالب آموزشی آن استفاده کنید و مشکلات مربوط به تبلت خود را رفع کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623