مشکل فرمت نشدن مموری کارت و فرمت نشدن رم گوشی

راه حل مشکل فرمت نشدن مموری کارت و حافظه رم گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی اندروید و آیفون را در همراه رایانه تجربه کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از مقالات 6 راه حل مشکل خوانده نشدن مموری کارت گوشی را در کنار مشکل نخواندن حافظه رم گوشی اندروید و آیفون گوشی را نیز مطالعه کنید .


Flash Memory and RAM  یکی از پر مصرف ترین گجت های نگهداری اطلاعات شخصی کاربران محسوب می شود گاهی اوقات این  Flash Memory دچار مشکلاتی از قبیل فرمت نشدن می شود حال ما در این مطلب به یکی از راه حل های این مشکل اشاره می کنیم.

 

برای رفع مشکل فرمت نشدن ابتدا Flash Memory  خود را به رایانه متصل کنید و به منوی استارت بروید و در آنجا گزینه ی مدیریت دیسک را انتخاب کنید با این کار لیست تمام فلش مموری های متصل به رایانه را مشاهده خواهید کرد اگر میخواهید خیلی زود به این قسمت دسترسی داشته باشید کلیدهای Windows key +R را با هم فشار دهید و در صفحه ی باز شده عبارت Diskmgmt.msc را بنویسید در صورتی که در صفحه ی باز شده نام فلش مموری خود را پیدا کردید پس بدانید که فلش شما به خوبی فرمت نشده است .

 

برای حل  مشکل فورمت نشدن مموری و فورمت نشدن رم گوشی مسیر زیر را طی کنید.


ابتدا Flash Memory  خود را با پورت یو اس بی دیگر امتحان کنید ممکن است پورت پورت شما مشکل داشته باشد در صورتی که از هاب یو اس بی استفاده می کنید باید به طور مستقیم از پورت یو اس بی استفاده کنید  اگر مشکل رفع شد و Flash Memory  شما توسط سیستم شناخته شد پس باید حتما پورت معیوب  در مادر برد رایانه ی خود را عوض کنید .

روش بعدی برای حل ارور ویندوز قادر به فرمت نبود امتحان فلش مموری روی دستگاهی دیگر است اگر باز مشکل رفع نشد مطمعن شوید که Flash Memory  مشکل دارد در این صورت باید یک فلش دیگر تهیه کنید.

برای حل مشکلات کامپیوتر،موبایل،تبلت،اینترنت و... از کارشناسان همراه رایانه درخواست کمک کنید کارشناسان همراه رایانه بهترین راه حل ها را معرفی می کنند و خیلی قابل اعتماد هستند 

هنگام برخورد با مشکلات کامپیوتری و موبایل با شماره 9099070345 تماس حاصل نمائید .

تماس شما کاربران عزیز حتما باید از طریق تلفن ثابت باشد.

در صورتی که وارد سایت همراه رایانه شوید علاوه بر اینکه میتوانید بر اساس مطالب اموزشی مشکلات خود را برطرف کنید میتوانید شارژ خود را هم تهیه کنید و در مکالمه خود 50 درصد تخفیف بگیرید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623