مشکل عدم اتصال تبلت به کامپیوتر

 گاهی اوقات ما تبلت مان را به کامپیوتر متصل می کنیم اما با مشکل عدم اتصال تبلت به کامپیوتر مواجه می شویم اگر برای شما هم این مشکل رخ داده این پست را تا پایان بخوانید ما برای حل مشکل عدم اتصال تبلت به کامپیوتر چند روش را شرح می دهیم.

امروزه اکثر کاربران از طریق یو اس بی تبلت خود را به رایانه وصل می کنند گاهی اوقات کاربران  به تعداد پورت های خود اضافه می کنند اما با اینکار باز با مشکل عدم اتصال تبلت به کامپیوتر رو به رو می شوند.ممکن است این مشکل پس از نصب ویندوز بوجود بیاید در ادامه ی پست به روش هایی که گفتیم اشاره می کنیم.

1.بروز رسانی درایور کامپیوتر

اگر کامپیوتر نتوانست تبلت را شناسایی کند در قسمت مدیریت دستگاه ها به صورت Unknown Device نمایان میشوند شما کاربران عزیز می توانید با انتخاب منوی Start و نوشتن عبارت Devmgmt.msc یا با وارد شدن به قسمت Control Panel و انتخاب Device Manager لیست تمام دستگاه های متصل به ویندوز را ببینید.

به عنوان مثال:

  • دستگاه Unknown Device را انتخاب کنید.
  • روی گزینه ی Properties کلیک کنید.
  • در پنجره باز شده اطلاعات دستگاه مورد نظر به سربرگDriver  بروید و گزینه ی Update Driver را انتخاب کنید.

در صورتی که نتوانستید درایور را بروز رسانی کنید به سایت سازنده درایور مراجعه کنید و در آنجا اقدام به دانلود درایور کنید با این کار به احتمال زیاد مشکل عدم اتصال تبلت به کامپیوتر رفع می شود.

3.قطع یو اس بی و ریستارت دستگاه

برای رفع عدم اتصال تبلت به کامپیوتر تمام دستگاه های USB را جدا کنید و ویندوزتان را ریستارت کنید پس از اینکار دستگاه های یو اس بی را متصل کنید اگر بعد از وصل کردن دستگاه به یک پورت مشکل رفع نشد اما با تست پورت دیگر شناسایی شد پس حتما مشکل شما سخت افزاری می باشد که باید به خدمات کامپیوتری مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما را رفع کند.

 

 

کارشناسان با تجربه و حرفه ای همراه رایانه به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه کامپیوتر و موبایل می باشند پس هر زمان با مشکل خاصی مواجه شدید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

شما میتوانید از طریق خط ثابت با کارشناسان تماس بگیرید شماره تماس 9099070345 می باشد.

در صورت عدم  دسترس به خط ثابت اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار گوشی خود دانلود کنید.تا بتوانید از طریق موبایل با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

 برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623