مشکل عدم دریافت پیامک در گوشی

حل مشکل عدم دریافت SMS و پیامک در گوشی خود را در همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی بپرسید !!! مشکل دریافت پیامک در گوشی را به همراه مشکل عدم ارسال و پیامک طولانی در گوشی را در کناز آموزش های مرتبط همه را در همراه رایانه دنبال کنید .


از سری مشکلاتی که برای گوشیهای اندرویدی ممکن است پیش بیاید مشکل عدم دریافت پیامک در گوشی می باشد که برای خیلی از کاربران ممکن است دردسر شود. زیرا از کاربردهای ابتدایی گوشیهای اندرویدی استفاده از همین قابلیت می باشد. بنابراین خوبست مشکل عدم دریافت پیامک در گوشیها بررسی شود.

پیشنهاد میکنیم در انتهای این آموزش مقالات عدم ارسال SMS در اندروید را به همراه مشکل پیامک طولانی در گوشی را نیز مطالعه کنید .

راههای حل مشکل عدم دریافت پیامک در گوشی


به عنوان اولین قدم می بایست وارد قسمت Massage و بعد تنظیمات بشویم. روی گزینه های پیام متنی کلیک می کنیم و سپس مرکز سرویس SMS  یا service center  را انتخاب می کنیم. در این قسمت می توانیم مرکز سرویس SMS را تغییر دهیم. بعنوان نمونه در سرویسهای همراه اول عدد آخر که صفر می باشد را به یک تغییر می دهیم.

مشکل عدم دریافت پیامک در گوشی

البته خوبست قبل از اینکه مبادرت به انجام این کار بکنیم به مرکز تماس خود اطلاع دهیم. ممکن است برای سیم کارت مشکلی از قبیل مسدود شدن به وجود آمده باشد.

زمانی که به مدت طولانی اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنید ممکن است متجر به پر شدن حافظه پیام شود که کاربر می تواند پیامکهای اضافی را بصورت دستی حذف کند. البته خود تنظیمات گوشی برای اینکار امکاناتی را تعبیه کرده است. چنانچه بخواهیم از این امکان استفاده کنیم می بایست وارد تنظیمات پیام شده و گزینه حذف پیامها را انتخاب کنیم.

 


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809