مشکل آپدیت نشدن اندروید

علت مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید را در این پست از همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی یپرسید !!! آموزش صحیح آپدیت اندروید و iOS و نیز مشکل عدم به روز رسانی و آپدیت اندروید و آموزش های مرتبط با اندروید را در همراه رایانه دنبال کنید .


یکی از سوالاتی که برای کاربران اندروید ممکن است پیش بیاید مشکل آپدیت نشدن اندروید می باشد. هر کاربری انتظار دارد بعد از مدتی که با گوشی خود کار می کند گوشی خود را بروز رسانی کرده تا بتواند از امکانات جدید ویندوز بعلاوه امنیت بالای اندروید بهره مند شود. ولی زمانی که می خواهد گوشی خود را آپدیت کند فرایند آپدیت و بروز رسانی انجام نمی شود .

پیشنهاد میکنیم در انتها آموزش صحیح آپدیت اندروید و نیز جلوگیری از آپدیت خودکار اندروید را مطالعه کنید .

 

مشکل آپدیت نشدن اندروید

 

دلایل مشکل عدم آپدیت و بروز نشدن اندروید


  • یکی از دلایل بروز نشدن اندروید اینست که ممکن است آپدیت بصورت محله ای باشد. مثلا یک بروز رسانی برای کشور لهستان آمده باشد ولی برای ایران نیامده باشد. بنابراین می بایست منتظر باشیم تا آپدیت متناسب با کشور برای ما آماده شود تا بتوانیم گوشی خود را آپدیت و بروز رسانی کنیم.
  • از دیگر دلایل آپدیت نشدن اینست که اصلا آپدیتی نیامده باشد. بنابراین می بایست منتظر آپدیت جدید باشید.
  • یکی دیگر از دلایلی که گوشی شما آپدیت نمی شود علت سخت افزاری می باشد. یعنی آپدیت جدید آمده ولی با توجه به اینکه سخت افزار گوشی قدیمی می باشد گوشی توانایی پذیرفتن آپدیت جدید را ندارد.
  • یکی دیگر از دلایلی که گوشی آپدیت و بروز رسانی نمی شود عدم دریافت درایور مربوط به یک قطعه سخت افزاری می باشد. بعنوان مثال آپدیت یک گوشی بصورتی است که درایور گرافیک گوشی در آن تعبیه نشده است. بنابراین می بایست منتظر دریافت آپدیتهای جدیدتری از شرکت مربوطه باشید.

زمانی که گوشی خود را آپدیت می کنید در واقع می خواهید از امکانات گوشی خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. ولی باز هم تاکید ما بر این است که سعی کنید آپدیت انجام شما با سخت افزار گوشی سازگاری داشته باشد تا از آپدیت و بروز رسانی ویندوز خود پشیمان نشوید.

 

مشکلات پس از آپدیت اندروید


  • ممکن است در عملکرد برنامه  ها مشکلی به وجود بیاید و یا با نسخه قبلی سازگاری نداشته باشد. بنابراین برنامه هایی که با نسخه جدید و بروز رسانی شده سازگاری ندارند را حذف کنید. اگر برنامهه های پیش فرض ویندوز مثل Play Store از کار افتاده اند می بایست گوشی خود را Factory Reset کنید.
  • هر چند نسخه های سیستم عامل اندروید قبلا تست می شوند و ایرادات آنها بررسی می شود ولی بعضی ایرادات در حین کار با سیستم عامل بروز می کنند. اگر مشکل گوشی جدی است می بایست صبر کنید تا آپدیت جدید منتشر شود.

شاید این سئوال برای شما پیش بیاید که آیا Reset Factory باعث می شود تنظیمات گوشی به حالت قبلی برگردد؟ باید به شما بگوییم خیر؟ ریست فکتوری ارتباطی با آپدیت انجام شده ندارد و بروز رسانی پس از اینکار به قوت خود باقی است.

قبل از اینکه گوشی خود را آپدیت کنید به نکات زیر توجه کنید:

  • از اطلاعات گوشی خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید.
  • حتما در فرصت مناسب این کار را انجام دهید و نگذارید این پروسه نا تمام بماند.
  • حتما گوشی به اندازه کافی شارژ داشته باشد.

لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204