مشکل اجرای کد USSD در گوشی اندروید

آیا می دانید کد USSD چیست (کدهایی است چند رقمی که خرید شارژ و پرداخت ها را با آن انجام میدهید ) و مشکل اجرای کد USSD در گوشی اندروید را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!

قبل از اینکه بخواهیم راجع به مشکل کد USSD برای شما توضیحاتی ارائه دهیم می بایست ابتدا تعریفی از کد USSD داشته باشیم .

 

کد USSD چیست ؟


اصطلاح USSD مخفف Unstructured Supplementary Service Data می باشد و یک روش برای ارسال پیام در تلفنهای همراه می باشد. امروزه درباره کدهای USSD تبلیغات زیادی انجام می شود و شماره گیری معمولا به صورت #...* می باشد. با این کد می توانیم کارهایی از قبیل پرداخت قبض ، اعلام موجودی ، کمکهای خیرخواهانه و ... را انجام داد.

مشکل اجرای کد USSD در گوشی اندروید

روش کار با این کدها خیلی آسان می باشد و معمولا کاربران با این کدها مشکل خاصی ندارند. ولی مشکل از زمانی آغاز می شود که این کدها اجرا نمی شوند. در بعضی مواقع می توانید به گوشی خود مهلت بدهید مثلا اگر چند بار سعی کرده اید یک کد را اجرا کنید صبر کنید و بعد از لحظاتی یا چند ساعت بعد دوباره کد را اجرا کنید.

 

نرم افزارهای اجرا کننده کد USSD


  • USSD Checker V1.4  
  • Prepay Widget Pro v1.1.9.12

بعضی از گوشیها از جمله هواوی Y6 با کدهای USSD مشکل دارند. برای حل این مشکل می بایست رام مخصوص این گوشی را دانلود کرده و بعد از خارج کردن از حالت فشرده فایل Dload را درون کارت SD گوشی خود قرار دهید. در قسمت تنظیمات بروزرسانی محلی را انجام داده و منتظر باشید تا رام دانلود شده نصب شود. سپس گوشی خود را ریست فکتوری کنید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1163
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563