مشکل خاموش شدن گوشی آیفون اپل

مشکل خاموش شدن گوشی آیفون اپل

شاید شما هم از این موضوع کلافه شده باشید که گوشی شما به طور ناگهانی خاموش شده و روشن نمی شود اگر علت این مشکل را نمی دانید این پست را مطالعه کنید تا مطلع شوید که علت خاموش شدن گوشی آیفون چیست؟

گوشی های آیفون ممکن است به دلایل مختلفی خاموش شوند ابتدا باید دلایل بررسی شوند تا بتوانید براحتی به راه حل های مشکل خاموش شدن گوشی ایفون دسترسی پیدا کنید با ما همراه باشید تا به برخی از این راه حل های مناسب و مفید بپردازیم.

رفع مشکل خاموش شدن گوشی آیفون اپل

1.شارژ کردن گوشی ایفون

اولین کاری که میتوانید انجام دهید این است که گوشی آیفون خود را حداقل یک ساعت به شارژ متصل کنید و منتظر بمانید تا گوشی کاملا شارژ شود ممکن است دلیل روشن نشدن گوشی شما این باشد که باتری آن کاملا خالی شده است و نیاز به شارژ دارد.

2.کابل را بررسی کنید

اگر گوشی خود را به شارژ متصل کردید ولی هیچ اتفاقی رخ نداد از صحت کابل شارژ مطمعن شوید شاید کابل شما پوسیده یا قطع شده باشد در این صورت کابل معیوب نمیتواند گوشی شما شارژ کند  پس حتما یک کابل مناسب تهیه کنید .

3.خرابی باتری

ممکن است علت روشن نشدن گوشی شما به دلیل خرابی باتری باشد این مشکل به ندرت رخ می دهد اما امکان دارد پس باتری گوشی آیفون خود را بررسی کنید ببینید مشکلی ندارد در صورت خرابی باتری باید آن را تعویض کنید.

4.سخت افزاری

شاید علت اصلی روشن نشدن گوشی شما سخت افزاری باشد که در این صورت شما نمی توانید مشکل گوشی خود را حل کنید رفع این مشکل نیاز به تخصص یک فرد ماهر دارد بهتر است گوشی خود را به یک تعمیرات موبایل ببرید تا مشکل خاموش شدن گوشی آیفون شما را برطرف کند.

چنانچه با راه حل های ارائه شده مشکل خاموش شدن گوشی آیفون شما برطرف نشد با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل خاموش شدن گوشی آیفون شما را رفع کنند .

کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی در خدمت شما کاربران محترم می باشند ای کارشناسان سعی می کنند در کوتاهترین زمان مشکلات شما را حل کنندالبته به هزینه ی شما هم بسیار اهمیت می دهند .پس توصیه می کنیم برای رفع مشکلات خود حتما با کارشناسان با تجربه همراه رایانه تماس بگیرید.

تلفن تماس:9099070345

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1163
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563