مشکل ویبره در گوشی ایفون

مشکل ویبره در گوشی موبایل

موبایل دارای سیستم عامل بسیار پیچیده ای است که در زندگی روز مره ی ما کاربرد بسیار زیادی دارد در این مطلب آموزشی به برسی یکی دیگر از قابلیت های گوشی می پردازیم .قابلیت ویبره در گوشی هایی با سیستم عامل هوشمند کارایی بسیار زیادی دارد این قابلیت برای افراد ناشنوا تاثیر به سزایی دارد و یا برای افرادی که در مکان های خاصی قرار می گیرند و می خواهد بجای هشدار صورتی گوشی برای تماس های ورودی و یا دریافت پیام ها از حالت ویبره استفاده کنند اما این قابلیت بسیار مهم گاهی اوقات با مشکل مواجه می شود همراه رایانه در این بحث اموزشی می خواهد برای حل مشکل ویبره در گوشی آیفون راهکارهایی را ارائه کند.

مشکل ویبره نخوردن گوشی های هوشمند آیفون ترفندهای نرم افزاری دارند که با استفاده از تنظیمات گوشی آیفون می توانید مشکل را حل کنید .

در صورتی که متوجه شدید گوشی ایفون شما همراه با زنگ صوتی آن حالت ویبره ندارد می توانید تنظیمات روشن و خاموش شدن صدای ویبره را در تنظیمات گوشی آیفون انجام دهید در صورتی که مطالب ذکر شده کافی نبود و نتوانستید مشکل ویبره گوشی آیفون را حل کنید می توانید از طریق تلفن ثابت با همکاران ما در همراه رایانه تماس تلفنی برقرار کنید.(شماره تماس 9099070345)

برای حل مشکل ویبره در گوشی آیفون به ترتیب تنظیمات زیر را انجام دهید:

  • در ابتدا تنظیمات گوشی آیفون را باز کرده و وارد بخش صدا (sound) شوید در این قسمت حتما تیک گزینه Vibrate on Ring را فعال کنید.(فعال بودن گزینه Vibrate on Ring به این معنی می باشد که در زمان تماس های دریافتی و پیامک ها و یا pm های شبکه های اجتماعی علاوه برصدای زنگ گوشی آیفون همراه با لرزش ویبره نیز می باشد.).
  • در صورتی که با فعال بود Vibrate on Ring مشکل ویبره ی گوشی آیفون حل نشد می توانید وارد تنظیمات گوشی ایفون شوید بخش sound را باز کرده گزینه Ringtone را انتخاب کنید در این قسمت منوی کشویی روبه روی Vibration را باز کرده و یکی از گزینه های موجود در من را انتخاب کنید در صورتی که حالت none باشد باید تغیر حالت دهید.

برای فعال کردن حالت ویبره در گوشی آیفون علاوه برتنظیمات بالا باید تنظیمات زیر را انجام دهید:

تنظیمات گوشی آیفون را باز کنید.

سربرگ general را انتخاب کنید.

در زیر مجموعه های  Accessibility گزینه ی Vibration را فعال کنید.

در صورتی که مشکل ویبره در گوشی آیفون حل نشد می تواند مشکل بصورت سخت افزاری باشد اما همراه رایانه پیشنهاد می کند قبل از اینکه گوشی خود را از نظر سخت افزاری بررسی کنید با کارشناسان این مرکز گفتگو کنید در صورت نیاز می توانن بصورت دقیق تری شما کاربران کرامی را راهنمایی کنند ومشکل ویبره گوشی آیفون خود را حل کنید.

تماس با همراه رایانه فقط از طریق تلفن ثابت 90999070345

همراه رایانه مرکز پاسخگویی به مشکلات کایوتری و موبایل می باشد که بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این مرکز دارای کارشناسانی مجرب با مدرک تحصیلی فوق العاده می باشند که با اخلاق خوش و نیکو اماده ی پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان می باشند.

در صورتی که از طریق تفن ثابت قادر به برقراری تماس نشدید می توانید در سایت hamrahpc.ir ثبت نام کرده و بصورت انلاین شارژ خریداری کنید.

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809