مشکل قفل شدن تبلت

مشکل قفل شدن تبلت

اکثر کاربران که نگران از دست دادن اطلاعات تبلت خود هستند برای تبلت خود یک رمز انتخاب می کنند برخی کاربران به علت مشعله کاری رمز خود را فراموش می کنند و ساعت ها به فکر فرو می روند اما باز رمز را بیاد نمی آورند باز کردن قفل تبلت برای برخی از کاربران یک کار بسیار پیچده است اما ما در این پست بهترین و ساده ترین روش برای باز کردن قفل تبلت را به شما آموزش می دهیم.

بهترین و ساده ترین  راه برای باز کردن قفل تبلت استفاده از دیوایس منیجر است برای اینکار ابتدا روی دیوایس منیجر کلیک کنید و سپس در پنجره باز شده جیمیل و رمز خود را وارد کنید در صورتی که تبلت شما دوستان عزیز به اینترنت وصل باشد موقعیت تبلت نمایش داده می شود در قسمت پایین پنجره جدید روی عبارت Lock ضربه بزنید.

در این بخش رمز جدید و تکرار آن و شماره پشتیبان جدید را وارد کنید سپس روی Lock بزنید کمی منتظر بمانید تا مشکل پسورد تبلت شما رفع شود .

هنگامی که تبلت قفل است دیگر نمیتوانید وارد بخش تنظیمات تبلت خود شوید پس بهتر است تبلت خود را خاموش کنید و سپس دکمه های ولوم و پاور را همزمان با هم نگه دارید تا به یک صفحه جدید هدایت شوید حال در این صفحه روی گزینه ی Wip/reset factory بزنید.

بعد از 5 دقیقه تنظیمات تبلت و قفل تبلت به تنظیمات کارخانه برمیگردد در این زمان شما باید روی گزینه ی ری استارت کلیک کنید تا تبلت شما روشن شود.اما با این کار تمام اطلاعات تبلت شما پاک می شود.

در صورتی که با انجام این روش ها نتوانستید قفل صفحه تبلت خود را باز کنید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل قفل شدن تبلت شما را رفع کنند .

همچنین می توانید از سایت همراه رایانه برای رفع مشکلات خود استفاده کنید در صورتی که مشکل شما یافت نشد با کارشناسان همراه رایانه ارتباط برقرار کنید.

در صورت عدم موفقیت در تماس با متخصصین همراه رایانه میتوانید اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و نصب کنید.

تلفن تماس :9099070345

میتوانید از خرید شارژ از سایت همراه رایانه 50 درصد تخفیف بگیرید خرید شارژ همراه رایانه

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902