مشکل کمبود حافظه ی داخلی گوشی

مشکل کمبود حافظه ی داخلی گوشی

ممکن است شما کاربران عزیز بخواهید یک نرم افزاری را روی گوشی خود نصب کنید اما این اتفاق نیفتد دلیل این مشکل میتواند به خاطر کمبود حافظه ی داخلی گوشی شما باشد حال راه حل این مشکل چیست ؟چگونه میتوان این مشکل را رفع کرد.

بعضی از گوشی ها قدیمی دارای رم 1 گیگابایت می باشند زمانی که شما بخواهید از یک نرم افزار سنگین استفاده کنید خود به خود سیستم شما کند می شود  بنابراین باید از یک رم 8 یا 16 گیگابایت  برای نصب برنامه های حجیم استفاده کنید البته توصیه می کنیم که تمام نرم افزارهایی که در حال اجرا هستند اما هیچ احتیاجی به آنها ندارید را ببندید.

یکی از راه حل های دیگری که میتوانید بر اساس آن مشکل کمبود حافظه ی داخلی را برطرف کنید خالی کردن قسمتی از حافظه ی داخلی گوشی است برای آزاد کردن حافظه ی داخلی گوشی باید تمام پردازش های در حال اجرا در پس زمینه را ببندید همچنین پاک کردن حافظه کش میتواند مشکل کمبود حافظه ی شما را رفع کند.

راه دیگر آزاد کردن حافظه ی داخلی این است که اطلاعات را دسته بندی کنید و نرم افزارهای سنگین ،فیلمها، تصاویر ها را به مموری کارت انتقال دهید  در این صورت فضای بسیار زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت اکنون شما میتوانید نرم افزاری را که می خواهید روی گوشی خود نصب کنید.

اگر با این  راه حل ها مشکل کمبود حافظه ی داخلی گوشی شما رفع نشد حتما دلیلی دیگر دارد اگر به حد کافی تجربه ندارید حل کردن این مشکل را به کارشناسان همراه رایانه واگذار کنید کارشناسان همراه رایانه براحتی می توانند علت کمبود حافظه ی گوشی شما را پیدا و سپس آن را حل کنند.

همراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی برای حل مشکلات کامپیوتری می باشد اگر سوال و مشکلی در این زمینه داشتید با کارشناسان همراه رایانه تماس حاصل فرمائید.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 90099070345 را شمارگیری نمائید

تماس فقط از طریق تلفن ثابت 9099070345

برای رفع مشکلات رایانه ،موبایل اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود و نصب کنید 

برای خرید شارژ وارد سایت همراه رایانه شوید و 50 در صد تخفیف در مکالمه خود بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه به بازار یا لینک پایین مراجعه کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809